Yurtiçi Kargo Takip


Kargonuzun nerede olduğunu sitemiz üzerinden anında öğrenmek için aşağıdaki kutucuğa Yurtiçi Kargo Takip numaranızı giriniz, doğrulama işlemini yaptıktan sonra sorgula butonuna basınız. Kargonuzun detaylı bilgi ekranı karşınıza gelecektir.


Yurtiçi Kargo Sorgulama Alanı


Yurtiçi Kargo Diğer Sorgulama Yöntemleri

Yurtiçi Kargo Takip işlemleriniz de yurtiçi sevkiyatı yapılacak olan kargolarınızın nerede olduğunu sorgulama işlemleri için;

Gönderi kodu – Fatura no – Ambar Tesellüm no – Çağrı no bilgilerinden bir tanesi ile gerçekleştirebilirsiniz.

Not: Sizden en az bilgi isteyerek kargo takip sistemine girişinizi sağlayan seçenek Gönderi Kodu ile giriş seçeneğidir.

Yurtiçi Kargo firması ile yurtdışı sevkiyatlı kargolarınızın nerede olduğunu sorgulamak için ise;

Konşimento No (AWB) – Gönderi No bilgilerinden birini bilmeniz istenmektedir.

Yurtiçi Kargo Takip sistemi ile kargonuzun nerede olduğunu, hangi şubede işlem gördüğünü, kargo ödemesinin kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz.

yurtici-kargo-takip

Yurtiçi Kargo Fiyat Hesaplama

Yurtiçi Kargo Takip sitemizin online hizmetlerinden bir tanesi de gönderinizin nakliyesi için ödemeniz gereken fiyat hesaplama yapabilmenizdir. Bu uygulama sizden gönderici ili ve ilçesi, alıcı il ve ilçesi bilgilerini ister. Daha sonra kargonuzun türünü dosya veya koli seçeneklerinden bir tanesi olarak belirterek ödemeniz gereken miktarı öğrenebilirsiniz. Bu sayede şubelerimize getirdiğiniz kargolarınızın fiyatları konusunda sürpriz yaşamaz ve diğer firmalar ile kıyaslama yapabilirsiniz.

yurtici-kargo-fiyat-hesaplama

Kullanılabilir Hizmetler ve Fiyatları

Aşağıda adresinizden adrese yapılacak gönderiler için; Adrese Kurye Çağırma Hizmeti, Taşıma Hizmeti, Adrese Teslimat Hizmeti dahil fiyatlar, Yurtiçi Kargo’nun her gün adrese teslimat yaptığı adresler için bilgi amaçlı olarak gösterilmiştir. Gönderiminizle ilgili gerçek fiyatlar, şubelerimizde yapılacak ölçüm ve tartım işlemi sonrasında oluşacaktır. Gönderinizi şubeye teslim etmeniz, alıcınızın gönderiyi şubeden teslim alması durumunda ilgili hizmet fiyatları tarafınızdan alınmayacaktır.

6475 sayılı Posta Hizmetleri Kanunu kapsamında belirtilen ticari değeri olsun veya olmasın eşya içeren 5 kg ağırlığın veya 50 dm³ hacmin altındaki posta maddesi ile kapsamında haberleşme niteliği taşıyan yazılar bulunmayan 30 kg ağırlığın veya 300 dm³ hacmin altındaki maddeleri içerir. İnternet sitemizin, Bireysel İnternet Şubesi, iPhone ve Android uygulamalarımızın fiyat hesaplama bölümünde ; Nihai hizmet bedelinin %2,35’i oranındaki tutar “posta hizmeti bedeli” adıyla faturaya eklenerek fiyatlandırma yapılır.

İnternet şube hizmetimize üye olarak hem gönderilerinizi %25 indirimli yapabilir, gönderilerinizi online olarak otomatik izlemeye alabilir, hem de çok daha gelişmiş fiyat hesaplama araçları kullanabilir, dilerseniz de adresinize kurye çağırma işlemi ile ödemenizi online olarak kredi kartınızla yapabilirsiniz. İnternet şubemizle ilgili detay bilgi almak ve üye olmak için tıklayınız..

Yurtiçi Kargo Gönderi Teslim Süresi Sorgulama

Yurtiçi Kargo ile gönderilerinizin ne zaman alıcısına ulaşacağını internet üzerinden sorgulayabilirsiniz. Gönderici il ve ilçesi, alıcı il ve ilçesi seçeneklerini doldurup güvenlik kodunu doğru bir şekilde ilgili kutucuğa yazarak kargonuzun kaç gün sonra alıcısına ulaşacağını öğrenebilirsiniz. Bu sayede kargom ne zaman adresine gider veya ne zaman elime ulaşır gibi sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

yurtici-kargo-teslim-suresi-sorgulama

Yurtiçi Kargo Şube Sorgulama

Yurtiçi Kargo şube sorgulama servisimiz ile size en yakın olan şubeyi tespit edebilirsiniz. Burada ilgili şubenin telefon, adres, mail adresi, haritadaki konumu ve çalışma saatleri hakkında ki bilgilere ulaşırsınız.

yurtici-kargo-sube-sorgulama

Yurtiçi Kargo Çalışma Saatleri

Gönderilerinizi hafta içi 18.00’a (akşam saat altıya) ve cumartesi günleri 17.00‘a (akşam beşe) kadar Türkiye genelindeki 800’den fazla birimimizden size en yakın olanına teslim edebilirsiniz.

Cumartesi günleri “VIP Çeyrek Gün ve VIP Şehir içi” hizmeti sunulmamaktadır. Resmi tatil günleri ve Pazar günleri ise şubelerimiz kapalıdır.

Yurtiçi Kargo Adresten Alım

‘Zamanım değerli, zaten her gün bir çok gönderi yapıyorum.’ diyenlere…

Yurtiçi Kargo çalışanımız adresinize gelir. Yetkili belgesini gösterir. Size “Ambar Tesellüm Fişi” bırakarak kargonuzu alır. Yolladığınız ürün bir ticari ürün ise kazanç sağlıyor iseniz sizden fatura talebinde bulunabilir.

Dilerseniz adresinizden yola çıkan gönderinin, alıcının adresine en yakın Yurtiçi Kargo şubesine teslim edilmesini isteyebilir; ya da “Alo Gönderiniz Var” hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bu durumda, gönderinizin şubeye ulaştığını alıcıya telefon aracılığıyla bildiririz. Yurtiçi Kargo Takip sayfamız olan bu sayfanın üst kısmından kargonuzun nerede olduğunu sorgulatabilirsiniz.

İş Günü

Gönderinizin adresinizden alınmasını tercih ediyorsanız saat 14.00’e kadar 444 99 99 nolu Yurtiçi Kargo çağrı merkezini arayarak talebinizi iletebilir ya da saat 15.30’a kadar şubelerimize veya acentelerimize haber verebilirsiniz. Birimimiz, iş planına göre, talebinize dair yönlendirmeyi yapacaktır. Kargo görevlimiz adresinize gelecek, yetkili belgesini göstererek “Ambar Tesellüm” fişi bırakacak ve gönderinizi teslim alacaktır.

Hafta Sonu

Gönderinizin adresinizden alınmasını tercih ediyorsanız saat 10.30’a kadar 444 99 99 numaralı Yurtiçi Kargo çağrı merkezini arayarak talebinizi iletebilir ya da saat 11.00’e kadar şubelerimize veya acentelerimize haber verebilirsiniz. Kargo görevlimiz adresinize gelecek, yetkili belgesini göstererek “Ambar Tesellüm” fişi bırakacak ve gönderinizi teslim alacaktır.

Bayram ve resmi tatil günleri hariç cumartesi günleri saat 13.00 ve 17.00 arasında gönderi kabulü ve teslimi Yurtiçi Kargo şubelerinden ve acentelerinden yapılır. Pazar günleri ise şubelerimiz ve acentelerimiz kapalıdır.

Yurtiçi Kargo Android ve iPhone Uygulaması Hizmetinizde

Hayatınızı kolaylaştıracak cep telefonu uygulamaları ile Yurtiçi Kargo şimdi de Android ve İOS yazılımlı telefonlarınızda karşınıza çıkıyor.

Yurtiçi Kargo uygulamasını Google Play’den veya Apple Store’ dan cep telefonunuza hiçbir ücret ödemeden yükleyin ve hemen aşağıdaki imkanlardan faydalanın.

 • Online kargo takibi
 • Şubeden gönderi
 • Online kurye çağırma
 • Mesafeye göre şube sorgulama
 • Fiyat hesaplama

Yurtiçi Kargo işlemlerinizi cep telefonunuzla yapın, hem size özel %25 indirimden faydalanın hem de Yurtiçi Kargo’dan yenilikleri dilediğiniz an öğrenin!

Yurtiçi Kargo Android Uygulaması İçin Tıklayın.

Yurtiçi Kargo iPhone Uygulaması İçin Tıklayın.

Bilgileri edindiğimiz kaynak sayfa: www.yurticikargo.com

Yurtiçi Kargo Takip İçin 40 Yorum Var

 1. zeki durmuş 24 Ocak 2017 @ 16:11

  KARGOM NERDEEEEEEEEE.

 2. zeki durmuş 24 Ocak 2017 @ 16:09

  hepsi buradacom dan iki gün sonra verdiğim siparisler geldi a ldım sizinkilerden daha nerde olduğu belli bile değil

 3. Cumartesi elime ulasmasi lazimdi kargomun ama adres karisikligi yuzunden hala gelmedi ve telefonlara hic cevap verilmiyor.

 4. Siparis edeli 1 hafta oldu ama Daha elime ulasmadI yardimci olabilirmi siniz??

 5. Nurhane güray 27 Ekim 2016 @ 09:55

  24 ekim de istanbulun iki farklı şubesinden gönderilen adıma iki kargo birini ayın 26 da teslim aldım diğerinden hala haber yok.istanbul dan antalyaya bir gecede ulaşan kargolar adrese teslim edilemiyor ne hikmetse.bence şubelerde sorun.işlerini yapmıyorlar.

 6. Sizin kadar lanet bir kargo daha gormedik kac gun oldu yalan dolan size yaziklar olsun kendimi zor tutyorum kotu konusmamak icin

  • Yurtiçi kargonun 6 iş saatinde teslim ettiği kargoyu Aras 17 iş saati geçti halen getiremedi. Aynı gün ve aynı şehirdeki 2 farklı yerden yaptım alışverişi. Şimdi ben ne yapayım?

 7. HULUSİ YILMAZER 12 Ekim 2016 @ 13:23

  SOĞUK ZİNCİRLE 11 EKİMDE SAAT 12.47 DE MENEMEN ŞUBESİNE GELDİĞİ GÖZÜKEN AŞIMIN BOZULMAMASI İÇİN SAAT 17.00 DE ŞUBEYE GİTTİĞİMDE İŞLEM YAPILAMAYACAĞINI AŞININ ERTESİ GÜN ADRESİMİZE TESLİM EDİLECEĞİ SÖYLENMESİNE RAĞMEN HALA AŞI ADRESİME ULAŞMADI.HAYATİ ÖNEM TAŞIYAN,AŞIMIN ZAMANINDA TESLİM EDİLMEMESİ NE CİDDİYETSİZLİKTİR.

  • Dağıtım araçlarının çıkış saatleri doğrultusunda kargonuz yetişememiş olabilir. Kargonuz elinize ulaştığında lütfen bize yazar mısınız?

 8. Ben böyle rezalet bir fim gormedim

 9. YAZIKLAR OLSUN YURTİÇİ KARGO BUMUDUR HİZMET VERDİĞİMİZ PARALAR HARAM OLSUN?! ADRESİNİZE ULASAMADIK 3 GÜN ICINDE FALAN YERDEN ALIN BU NE ADİLİKTİR SEN AL O KARGOYU.

 10. 23 eylulde sipariş verdim 26 eylulde kapida odemeli okarak alacaktim butungun evde olmama ragmen odeme yapilmadigi icin kargo sirketi kendi isyerine goturmus böyle sacmalik gormedim kapida ödemem gereken urunumu teslim almam icin kendi yerlerine gitmem gerekiyormus neden ozaman adrese teslim istiuoruz eve teslim etmeyeceklerse

 11. 19 EYLÜLDE YOLA ÇIKAN KARGO HAYLA GELMEDİ KARGO YOLDA DİYOR HAYLA NE NEFRET BİRŞEY BU

  • nevcihan hira 27 Ekim 2016 @ 21:09

   Gercektenmi ya bende siparis vermeyi dusunuyordum

  • Yazım hatalarına bakılırsa sen adresi yanlış vermişsindir

  • Ben sana yurticikargonun uygulamasını öneririm.
   Kargonun adres olarak nerede oldugunu haritalardan ögrenebilirsin. Ayrica bir sıkıntı olursa orada mesaj ve sms atma bolümü ve telefon numarası var. Ben uygulamayi yukledim ve mesaj attim. Bir gun icinde kargom elime ulaşti.

 12. Vahap YARAMIŞ 21 Eylül 2016 @ 20:18

  20 eylülde adıma gelen kargo evde bulunmadığım için geri gidiyor ve telefonuma gelen bir mesajla kargomu en yakın kargo şirketinden 3 gün içinde almam istendi böyle bir şeyi daha önce hiç yaşamadım akşama kadar evde kargo bekleyecek değilim en azından bir telefon edilebilirdi şimdi kargomun nerde olduğunu bilmiyorum diğer kargo şirketleriyle böyle birşey yaşamadım.Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum

 13. Güler Yıldız 17 Eylül 2016 @ 12:58

  Ya bu nasıl bir firma sorgulama bile yapamıyorum Allah bilir kaç günde gelir kargom

  • Kargo takip işlemlerinizi yapabilmeniz için gönderi no, ambar tesellüm no, fatura no ve çağrı no bilgilerinden birini bilmeniz yeterlidir. Bu bilgiler ile Yurtiçi Kargo firması ile gönderdiğiniz veya alıcısı olduğunu kargoları sorgulayabilirsiniz. Eğer bir sorunla karşılaşırsanız bize bildiriniz. Bayram tatili nedeniyle kargonuzda gecikme yaşanmış olabilir. Resmi tatil olduğu için tüm sevkiyat işlemleri durdurulmuştur.

   • Bu bilgileri nereden öğreniyoruz kargo tarafından mı bize bildiriliyor

    • Kargoyu gönderen kişiye verilen evrakta bu bilgiler mevcuttur. Eğer alışveriş sitesinden satın aldığınız bir ürünü bekliyorsanız, ilgili sitenin siparişlerim bölümünde kargonuzu takip edebileceğiniz bu bilgilerden birini bulacaksınız. İyi günler dileriz.

 14. Bu kadar kötü dağıtım görmedim ben. Kaç gündür bekliyorum adamlar kargomu hala getirmedi.

  • Özgün Kocaman 9 Eylül 2016 @ 16:39

   Benimde aynı şekilde takip sorgulamadan bakıyorum dağıtımda diye gözüküyor kaç gün oldu hala gelmedi kargom. Böyle rezalet bir firma görmedim daha önce!

 15. bi siteden dün sipariş verdm kaç gnde elime geçer lüütfen yardmcı olur musunuz?

 16. BU MICMIC CANIM YURTİÇİ KARGOM YORUMLARININ FAKE OLDUĞU GAYET AŞİKAR.ÇÜNKÜ BU KARGODAN MEMNUN OLMAK MÜMKÜN DEĞİL.8.8.16 DA SEVK OLMUŞ KARGOLARIM HALEN ŞUBEDE BEKLİYOR.TELEFONLA ULAŞMAK MÜMKÜN DEĞİL ZATEN BU KARGOYLA ÇALIŞANLAR BUNU ÇOK İYİ BİLİR.KARGOM BANA ULAŞMADIKTAN SONRA ARAYIP BİLGİ ALAMADIKTAN SONRA TAKİP SİTENİZİN HİÇ BİR ANLAMI YOK

 17. HÜSEYİN ÖNAL 1 Temmuz 2016 @ 17:22

  Trabzon-Kaşüstü Birimi, ikinci defadır elindeki gönderimi adrese getirmeyip,sanki bürosundan alınmasını bekliyor.İnternet aracılığı ile sorgulamada görülen”teslim edilemedi” bilgisi gerçek dışı.Telefonla aranıp sorulduğunda:”-Evin girişi bulunamadı”denilmiş,telefonla neden aranmadığı sorulduğunda da;-Telefona ulaşılamadığı beyan edilmiş,kesinlikle inandırıcı bulunmamıştır.Dün dağıtıma çıktığı belirtilen kargom,bugün saat 17.21 itibariyle halen teslim edilmemiştir.

 18. Yurtiçi kargo en hızlı ve güvenilir kargo şirketi bence Türkiye’ de. Acil kargo gönderilerinde kesinlikle tercih edilmesi gerek.

  • Beskurus etmez Hatay İskenderun’da ikamet etmekteyim Payas şubesine bir türlü ulaşamıyorum hep telesekreter çıkıyor son anlarda Şuan cevap veremiyorlar diye telesekreter giriyor devreye hiç memnun değilim ama hiç memnun

 19. Yasemin Suna Başok 24 Mayıs 2016 @ 00:25

  Yurtiçi kargo takip uygulaması ile kargomun nerede olduğunu görebildim. Bence bu uygulamayı birçok alanda kullanmak gerekir. Dün siparişini verdiğim ürün bugün elime ulaştı ve anlık olarak takibini buradan yapabildim.

 20. Yurtiçi Kargo evime en yakın kargo firması bu yüzden gönderilerimi hep bu kargo ile gönderiyorum. Şuana kadar hiçbir aksaklık da yaşamadım. Gayet nezih insanlar ile muhattap oluyorum bu firmaya gittiğimde. Çalışanlarını özenle saçmiş gibiler. Fiyatları bakımından belki diğer firmalara göre biraz pahalı olabilir. Fakat hız ve güvenlik durumunu hesaba katınca bu aradaki fiyat farkını hakettiklerini düşünüyorum. Bazı kargo şirketleri gönderilen ürünü nasıl oluyorsa kaybediyor ve hiçbir açıklama veya özürde bulunmuyor. Yurtiçi Kargo Takip sayfasından kargomu an ve an hangi işlemlerden geçmiş, hangi şehirde veya ilçede bulunuyor görebiliyorum. Bu yüzden ben Yurtiçi Kargo’ yu seviyorum. I LOVE YURTICI CARGO ♥♥♥ 🙂

 21. Alış veriş yaptığım internet sitesi ürünümü Yurtiçi Kargo ile göndermiş. Kargo takip numarası ile cep telefonumdan bu sitede sorgulama yaparak kargomun şehrime geldiğini gördüm. Bugün sanıyorum elime ulaşır.

 22. Yurtici kargo takip sistemi ile kargomun nerede oldugunu ogrendim. Tesekkurler yurtici kargo.

 23. Yurtiçi kargonun renkleri bile diğer kargo firmalarından daha bi güzel insana huzur veriyor gerçekten. Benim en güvendiğim kargo şirketi oluyor kendileri. Şimdiye kadar hiçbir sorunla karşılaşmadım. Yolladığım veya aldığım kargolarım zamanında ulaştı. Bazı güvenilir (devlet) kargo firmalarının yaptığı gibi ürünümün kaybolması durumunu hiç yaşamadım. Ayrıca kargo takip sitesi de gayet hoş bir şekilde sorun çözüyor. En yakın şube, kargo fiyatları, ne zaman gider gibi bilgileride barındıran kargo takip sitesi ( kargo-takip.net ) yaptığı bu hizmetler için bir teşekkürü hakediyor.

 24. Melihat Bozacı 3 Nisan 2016 @ 00:35

  Yurtiçi Kargo diğer firmalardan çok farklı bir yere sahip benim için. Ne zaman bir kargo göndersem en kısa sürede sahibine ulaşıyor. Fiyat olarak belki diğer kargo firmalarından biraz daha pahalı gibi görünse de verdiği hizmet kalitesinden dolayı sonuna kadar hakediyor diye düşünüyorum. Yurtiçi kargo takip sayfası ile kargomun nerede olduğuna baktığımda bir çok aşamadan çoktan geçtiğini görüyorum. Hızlı işlem ve güvenli taşımacılık denildiğinde aklıma gelen ilk firma oluyor Yurtiçi Kargo. Tüm çalışanlarına teşekkür ediyorum. İyiki varsın Yurtiçi Kargo.

  • Yurtiçi Kargo ile ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Sayfamızdan her türlü online kargo sorgulama işleminizi yapabilirsiniz. İyi günler dileriz.

 25. Salih Bozacı 1 Nisan 2016 @ 12:34

  Yurtiçi Kargo Takip ile kargomun nerede olduğunu öğrendim. Bu gibi teknolojik gelişmeler çok sayesinde her şey çok kolay olmaya başladı. Yurtiçi kargo çalışanlarına teşekkür ediyorum.

Yorum Yapın

Sitemizin herhangi bir kargo firması ile bağı yoktur. Bilgilendirmelerimiz resmi ve bağlayıcı değildir. Lütfen kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız. E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*