Thy Kargo Takip


Thy Kargo ile yurtdışına ve yurtiçine gönderdiğiniz paketlerinizin nerede olduğunu kargo takip sistemimizden öğrenebilirsiniz.

Türkiye’nin en hızlı yurt içi kargo hizmeti Turkish Cargo tarafından sağlanır. Havalimanından havalimanına olan bu servisimizde, rezervasyonsuz olarak getirdiğiniz kargolarınız, zarflarınız; tarifeli seferlerimizdeki ilk uçakla sevk edilir. Varış yerinden uçağın inmesini takiben bir saat içinde havalimanında alıcıya teslim edilir.

Turkish Cargo yurt içi kargo servisiyle, gün içinde Türkiye’nin bir ucundan diğer ucuna 24 saat kesintisiz kargolarınızı ulaştırabilirsiniz.

Ayrıca yurtdışı gönderileriniz içinde Thy Kargo’ yu tercih edebilir ve sayfamızdan Turkish Cargo firması ile yurtdışına hava yolu taşımacılığından faydalanarak yolladığınız ürünlerinizi takip edersiniz.

Turkish Airlines Cargo firmasındaki kargolarınızın online ve anlık durumunu öğrenmek için aşağıdaki resme tıklayınız.

kargo-takip

Thy Kargo taşımacılığı hakkında sıkça sorulan sorular sayfasına ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Thy Kargo Takip İçin 1 Yorum Var

  1. Ben turkiyeden lcwaikiki den alis veris yapnak istiyorum yurt disina korgonuz varmi avusturya da yasiyorum bilgi verirseniz sevinirim saygilar

Yorum Yapın

Sitemizin herhangi bir kargo firması ile bağı yoktur. Bilgilendirmelerimiz resmi ve bağlayıcı değildir. Lütfen kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız. E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*