Sürat Kargo TakipSürat Kargo Sorgulama Alanı


Sürat Kargo Takip Sorgulama

Sürat Kargo Takip için Takip Numaranızı bilmeniz yeterlidir. Kargonuzu firmamıza teslim ettiğiniz de Sürat Kargo görevlisinin size verdiği evrakta bu numara bulunmaktadır. Sürat kargo takip ile kargonuzun nerede olduğu, hangi şubeden sevk edildiği, son işlem tarihini ve ne zaman elinize ulaşacağına dair bilgileri online ve anlık  olarak öğrenebilirsiniz. Sürat kargo ürün takip sayfası için aşağıdaki kutucuğa barkod numaranızı yazın ve Sorgula butonuna basınız.

 

Sürat Kargo Barkod Numarası:

 

Sürat Kargo Takip

Sürat Kargo Yurtdışı Kargo Takip: Yurtdışı işlemli kargolarınız için aşağıdaki resme tıklayarak sorgulama yapabilir ve kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Sizden Kargo Takip numaranızı veya Konşimento Numaranızı isteyecektir. Bu bilgilerden birini girmeniz gerekmektedir.

surat-kargo-yurtdisi-takip

Sürat Kargo Online alışverişlerinizi takip edebileceğiniz bir uygulama ile de kargonuzun yerini size bildirebiliyor. Bu uygulamayı kullanabilmeniz için Web Sipariş Kodu ve Cep Telefonu numaranızı girmeniz istenmektedir. Sürat Kargo Takip sisteminin üst sekmelerinden Web sipariş Kodu ile takip kısmını seçince aşağıdaki sorgulama ekranına ulaşacaksınız.

surat-kargo-online-alisveris-takip

Sürat Kargo Ücret Hesaplama

Sürat Kargo Takip sayfamızda kargo ücreti hesaplayabileceğiniz bu uygulamayı size tanıtmak istiyoruz. Sürat kargo ile göndereceğiniz ürünlerinizin taşıma işlem ücretini öğrenebilmeniz için sizden gönderici ve alıcı şehirlerini ve kg, desi bilgilerini girmeniz gerekmektedir.

Sürat Kargo FiyatlarıSeçenekli Hizmetler ve Bedelleri

Adresten Alım 0-0 desi/kg arası 1,90TL, üzeri kargolarda her bir desi/kg için 0,20 TL’dir.
Adrese Teslim 0-0 desi/kg arası 1,90 TL, üzeri kargolarda her bir desi/kg için 0,20 TL’dir.
Sigorta 1-1 desi/kg arası 0,99 TL, üzeri kargolarda her bir desi/kg için 0,1 STL’dir.
Sms (Teslimatta Göndericiye) 0,84 TL
Sms (Kargo Yola Çıkınca Alıcıya) 0,84 TL
Sms (Alıcı Şubeye Varınca Alıcıya) 0,84 TL
Telefon ihbar 1,94 TL
Mobil Taşıma Bedeli Sürat Kargo’nun şubesinin bulunmadığı ve araç ile dağıtım hizmeti verilen alanlara, giden kargolar için;

 1. 0- 0 desi/kg arası 1,80 TL,
 2. 1- 20 desi/kg arası 3 TL,
 3. üzeri her bir desi/kg için 0,10 TL’dir.
Uçak
 1. 0-0 desi/kg arası 10,50 TL,
 2. 1 desi/kg arası 12 TL,
 3. üzeri her bir desi/kg için 2 TL’dir.

Dizgi ve sistem hatalarından Sürat Kargo ve Lojistik Dağıtım Hizmerleri A.Ş. sorumlu değildir.Şehiriçi Mesafe; aynı il içerisindeki şehir merkezine gönderi, Yakın Mesafe; 1-200 km mesafesinde gönderileri, Kısa Mesafe; 201-600 km mesafesindeki gönderileri, Orta Mesafe; 601-1000 km mesafesinde gönderileri, Uzak Mesafe; 1000 km mesafesinin üzerindeki gönderileri kapsar.

Mayıs 2013’te yürürlüğe giren 6475 Sayılı Posta Hizmetleri Kanunu ve Haziran 2014’te yayınlanan yönetmeliklerde, firmamız ilgili mevzuat kapsamında Posta Hizmeti Sağlayıcıları olarak tanımlanmaktadır. Bu çerçevede. Posta Hizmeti Sağlayıcıları, söz konusu hizmetler nedeniyle oluşacak net satışların %2’sini Evrensel Hizmet Fonu’na, %0,35’ini de idari hizmetleri karşılığında Bilgi Teknolojileri ve iletişim Kurumu’na ödemek zorundadır.

Sürat Kargo Teslim Süresi Hesaplama

Sürat Kargo Takip yazımızda kargonuzun teslim süresini hesaplayabileceğiniz uygulamayı eklemeyi de unutmadık. Bu uygulama ile göndereceğiniz veya beklediğiniz kargolarınızın kaç gün de elinize geçeceğini öğrenebilirsiniz. Kargonun çıkış ve varış ilini seçmeniz sorgulama yapmanız için yeterlidir. Kargonuzun ne zaman yerine ulaşacağını önceden bilmenin avantajını yaşamak için aşağıdaki resimli bağlantıya tıklayınız.

Not: Pazar günü ve hafta içi saat 15.00’ten sonraki talepler 1 sonraki gün alınacaktır.

Sürat kargo kaç günde teslim

Sürat Kargo Takip İletişim bilgileri

Telefon: 0(212) 410 30 30

Fax: 0(212) 410 30 31

Adres: Mahmutbey Mah. Soğuksu Cad. No: 31 Bağcılar/İSTANBUL

Çağrı Merkezi: 0850 202 0 202

Sürat Kargo Genel Müdürlüğünün Haritadaki Yeri

Bilgi edindiğimiz kaynak sayfa: http://www.suratkargo.com/?

 

Sürat Kargo Takip İçin 6 Yorum Var

 1. KARGOM YOK VE KİMSEYE NEDEN ULAŞAMIYORUM

 2. Beyhan Şarkbülbülü 3 Ocak 2017 @ 16:01

  kargo nerede

 3. Kargom nerede

 4. sevgili çinsar 11 Kasım 2016 @ 11:28

  kargom üç gün önce lüleburgaza geldiği halde hala bana teslim edilmedi telefonda ulaştığımda arabalarının bozuk olduğunu öğlenden sonra ulaştırabileceklerini söylemelerinin üzeriden 26 saat geçmesine rağmen hala ulaştırılmadı

 5. hüseyin cem yılmaz 9 Ekim 2016 @ 15:11

  kargom nerede

 6. Kargom nerde

Yorum Yapın

Sitemizin herhangi bir kargo firması ile bağı yoktur. Bilgilendirmelerimiz resmi ve bağlayıcı değildir. Lütfen kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız. E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*