Ptt Kargo Takip


PTT Kargo Takip Sorgulama

ptt kargo logo

PTT Kargo Sorgulama Alanı


ÖRNEK KOD. RR235721206TR

Ptt Kargo Takip için gönderinizin Barkod Numarasını bilmeniz gerekmektedir. Barkod numaranız kargonuzu gönderdiğinizde size verilen gönderi makbuzunda yer alır. Barkod numaranız dışında sisteme giriş yapabilmeniz için her sorguda değişen güvenlik kodunu da doğru bir şekilde kutucuğa yazmanız gerekir.
Ptt Kargo Takip ile kargonuzun nerede olduğunu, hangi aşamalardan geçtiğini, nereden geldiğini, ağırlık-desi bilgilerini, kimden geldiğini, ödeme tipini, varsa kargo fiyatını, gönderi türünü anlık ve online olarak Ptt sayesinde öğrenebilirsiniz.
Ptt Kargo Yurtiçi ve Yurtdışı gönderilerinizin nerede olduğunu ptt barkod sorgulama sistemimiz ile öğrenebilirsiniz.

Kargo, APS Kurye, Taahhütlü, Tebligat, Telgraf, yurtiçi/yurtdışı kayıtlı mektup postası gönderileri, koli, APG ve TURPEX kargolarınız alıcı kişiye ulaşana kadar geçtiği her şube sistemimize işlenmektedir. Aşağıdaki resme tıklayarak ilgili kargo sorgulama sistemine erişebilirsiniz. Sistemimizi kullanarak kayıtlı olan yurtiçi ve yurtdışı kargolarınızın nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

ptt kargo takip

PTT Kargo Takip sistemi yanıt vermediği takdir de turkiye.gov.tr adresinden kargo durumunuzu sorgulayabilirsiniz. Bu da gene PTT veritabanı ile bağlantı kurarak kargonuzun nerede olduğunu öğrenebileceğiniz bir devlet sorgulama sistemidir. Bu şekilde kargo takip işlemi yapmanız için e-devlet şifrenizi bilmeniz de gerekmiyor. Sadece kargonuzun “Barkod Numarası” ve “Güvenlik Resmi” üzerinde yazılı olan karakterleri girmeniz gerekmektedir.

2017 yılı itibariyle tüm kargolar belirli güvenlik önlemlerinden geçirilecek. Terör saldırısı ve uyuşturucu kaçakçılığı gibi nedenlerden dolayı hükümet bu konuda düğmeye basmış durumda. Peki yeni düzenlemelerle neler değişecek?

 • Kargo firmalarında kamera sistemi olacak.
 • Şüpheli görülen paketlerin içeriği kontrol edilecek.
 • Göndericiden kimlik ibrazı istenecek.
 • Kargolar xray denetiminden geçirilebilecek.

Not: Yurtdışından gelen kargolarınızı takip edemiyorsanız ilgili yazımızı okumak için tıklayınız.

Ptt Kargo Fiyat Hesaplama

Ptt kargo takip sayfamız da kargonuz için ödeyeceğiniz fiyatı aşağıdaki uygulamamız ile hesaplayabilirsiniz. Kargonuzun ağırlık, en, boy , yükseklik bilgilerini ve yararlanmak istediğiniz ek hizmetleri girerek ptt ile göndereceğiniz kargonuzun fiyatını hesaplayabilirsiniz.

ptt-kargo-fiyat-hesapla

PTT Kargo diğer firmalara göre çok uygun fiyatlar ile kargonuzu taşıyor. Burada PTT‘ yi diğer kargo firmalarından ayıran en önemli özellik kargonuzu fiyatlandırırken taşınacak olana mesafeyi fiyatlandırmada bir değişken olarak kullanmaması. Bu ne demek oluyor? Mesela İstanbul’ dan Ankara’ ya göndereceğiniz bir kargoyu İstanbul’dan Hakkari’ ye aynı fiyata gönderebilirsiniz. Burada gidilecek yolun km olarak daha fazla olması fiyatı arttırmıyor veya daha yakın olan bir ile gönderdiğinizde fiyat düşmüyor.

Ptt Kargo Gönderi Teslim Süresi Sorgulama

Ptt Kargo takip ile gönderilerinizi takip edebileceğiniz gibi daha kargonuzu göndermeden önce ortalama teslim tarihini aşağıdaki uygulamamız ile öğrenebilirsiniz.

PTT Kargo ile gönderdiğiniz kargolar 600 km (altıyüz) ye kadar genellikle 1 (bir) günde teslim edilmektedir. Gönderdiğiniz kargolar 600 km üstü bir mesafe katedecekse kargonuzun adresine ulaşması muhtemelen 2 gün sürecektir. Kargolarınız il merkezi değil ise bu süre 1-2 gün fazladan uzayabilmektedir. Köyler için bu süre biraz daha fazla olabilir.

ptt-kargo-ne-zaman-gelir

Ptt Kargo En Yakın Şube

PTT 4700 noktada, (1563 şubesinde tek hizmet veren kargo şirketi) hizmet veren Türkiye’ nin en yaygın ve köklü kargo firmasıdır. 39.000 (Otuz dokuz bin) çalışan ile istihdam sağlayarak ülke ekonomisine ciddi katkılarda bulunmaya devam ediyor.

Ptt kargo takip sayfamızdan size en yakın olan PTT Şubesini seçebilir, şubenin haritadaki konumunu görebilirsiniz.

en-yakin-ptt

Ptt Kargo Çalışma Saatleri

Tüm Ptt Şubeleri 08:30 (sekiz buçuk) da hizmet vermeye başlamaktadır. Bazı ptt şubeleri öğlen tatiline 12.30 (on iki buçuk) da girerek 1 saatlik mola verirken bazıları ise çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. (Bu saatlerde kargo teslimatı yapmayı düşünüyorsanız öncelikle gideceğiniz şubenin öğlen tatiline girip girmeyeceğini üstteki En Yakın Şube başlığımızdaki linke tıklayarak sorgulama yapmalısınız.) Öğlen tatiline giren ptt kargo şubeleri 13.30 (bir buçuk) da tekrar çalışmaya başlarlar ve saat 16.30 a kadar (dört buçuk) hizmet vermeye devam ederler. Öğlen tatiline girmeyen şubelerimiz ise saat 17.00 (beş) e kadar çalışmaya devam ederler.

PTT Şubeleri açılış saati nedir?
PTT Saat 08:30 da açılıyor.

PTT Şubeleri kapanış saati nedir?
PTT saat 17:00 da kapanıyor.

PTT Şubeleri öğle tatili saati nedir?
12.30 – 13.30 saatleri arasında öğle tatili yapmaktadır.

PTT Kargo Cumartesi ve Pazar günleri çalışmaz. Ancak bazı merkez şubeler cumartesi günleri de hizmet vermektedir. Bu şubeleri ptt.gov.tr adresinden bulabilirsiniz. Tüm resmi tatillerde PTT Kargo şubeleri kapalı olup hiçbir hizmet vermemektedir. (19 Mayıs, 29 Ekim, Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı gibi…)

Ptt Kargo Çağrı Merkezi Hizmetleri (444 17 88)

Ptt Kargo Çağrı Merkezi’ni aradığınızda 444 1788 sesli yanıt sisteminde sırayla aşağıdaki numaraları tuşlayarak bilgilere ulaşabilirsiniz:

Telefon ile PTT Kargo takip işlem basamaklarını sizler için hazırladık. Kargonuzun nerede olduğunu 444 17 88 numaralı çağır merkezini arayarak öğrenebilirsiniz. Telefondaki yönergeleri beklemeden tuşlamak için aşağıdaki basamakları inceleyiniz.

Yurtiçi kargo gönderi sorgulamalarınız için: 2 – 1 – 1

Yurtdışı ve Turpex gönderi sorgulamalarınız için: 2 – 1 – 2

Yurtiçi kargo ve kurye gönderilerinin adresten alınması için: 2 – 2 – 1

Kargo ile ilgili konularda genel bilgi için: 3 – 1

PTT Hizmetleri hakkında bilgi almak için: 8 – 1 tuşlarına basmalısınız.

PTT Kargo Hizmetleri

Aşağıdaki hizmetler PTT Kargo firmasının sunduğu hizmetlerdendir. Buradaki hizmetler müşterilerin seçmesi ile gerçekleşir.

Ödeme Şartlı

Alıcıya belli bir para karşılığı teslim edilmesi ve tahsil edilen paranın göndericiye iletilmesi şartıyla postaya verilecek maddeleri kapsayan gönderilere “Ödeme şartlı özel hizmeti”, bu ek hizmeti içeren gönderilere ise “Ödeme şartlı gönderi” denir.

PTT İş Yerinde Teslim

Alıcının adresi gösterilmeyerek, alıcının adı ve soyadından sonra, sadece “PTT iş yerinde teslim” ibaresi ile varış PTT iş yeri adını taşıyan ve alıcılarının başvurusu üzerine, gönderilerin PTT iş yerinde teslim edilmesine “PTT iş yerinde teslim” özel hizmeti denir.

Ücreti Alıcıdan Tahsil

Göndericinin talebine göre, yurt içi kayıtlı gönderilerin, yollama ücreti ile varsa özel hizmetlere ilişkin toplam ücretin, alıcıdan tahsil edilmesine “Ücreti Alıcıdan Tahsil” özel hizmeti denir.
Bu hizmet APS Kurye Taahhütlü gönderileri için istenebilir, ancak ödeme şartlı özel hizmeti ile birlikte istenemez.

Alma Haberli

Gönderilerin alıcısına ya da alıcı adına gönderiyi alabilecek kişilere imza karşılığı teslim edildiğinin, göndericiye bildirilmesine “Alma Haber Özel Hizmeti” denir. Alma haber özel hizmetini içeren gönderilere ise “Alma Haberli Gönderi” denir.

Değer Konulmuş / Sigortalı

Gönderici tarafından kapsamının gerçek değeri esas alınarak beyan edilerek postaya verilmek istenen, posta kargoları ile kargo gönderileri, özel ambalaj veya kapama usulüyle kabul edilebilir. Kaybı, çalınması veya hasara uğraması halinde gönderici tarafından kabulde beyan edilen değere kadar tazminat ödenebilen bu şekildeki gönderiye “Değer konulmuş veya sigortalı özel hizmetli” gönderi denir.

Kontrollü Teslim

Gönderici talebine istinaden teslim esnasında gönderi kapsamının alıcı tarafından kontrol edilerek teslim alınması hizmetine “Kontrollü Teslim” özel hizmeti denir.

Gidiş Dönüş

Kayıtlı yurt içi gönderilerin gidiş ve dönüş posta ve özel hizmet ücretlerinin ilk kabulde alınarak, dönüşte ücretsiz olarak kabul edilmesine “Gidiş dönüş ücretli özel hizmeti”, bu ek hizmeti içeren gönderilere ise “Gidiş dönüş ücretli gönderi” denir.

Alıcının Kendisine Teslim

Gönderinin alıcının kendisine teslim edilecek kaydı ile kabul edilerek, alıcının bizzat kendisine imza karşılığı teslimine “Alıcının Kendisine Verilecek Özel Hizmeti” denir.

Telefonla Bilgilendirme

Gönderinin teslim ya da teslim edilememe bilgilerinin, göndericinin talebi halinde sabit veya cep (GSM) telefonuna iletilmesine “Telefonla Bilgilendirme Özel Hizmeti” denir.

Adresten Alma

Postaya verilmek istenen posta gönderilerin, PTT Kargo tarafından gönderici adresinden alınması hizmetine “Adresten Alım Özel Hizmeti” denir.

PTT ‘ye Türkiye’nin her yerinden 444 1 788 numaralı telefondan 7 gün 24 saat IVR (sesli yanıt sistemi) ve müşteri temsilcileri aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Bu numaradan her türlü şikayet, görüş, öneri ve taleplerinizi paylaşabilirsiniz.
PTT Şubelerine direkt başvuru yaparak yazılı ve sözlü veya “Öneri ve Şikayet Kutuları” aracılığı ile bildirimde bulunabilirsiniz.

Ptt Kargo Takip işlemleriniz hakkında tüm bilgileri burada sizin için derledik ve tamamını aynı sayfada sizlere sunduk. Gönderi takip sorgulama konularında yaşayacağınız her türlü konuda bilgi almak için aşağıdaki yorum kısmını kullanabilirsiniz.

Yurtdışı PTT Kargo Takip sorgulama ile ilgili çok sayıda gelen yorum ve sorularınız sonucunda bu kısmıda eklememiz gerektiğini düşündük. Kargo tesliminiz 3 ile 5 hafta arasında değişecek bir teslim süresinde adresinize ulaşabilir. Burada telaş yapmadan beklemeniz ve gelişmeleri sitemizde bulunan ptt kargo takip uygulamasından takip etmeniz faydanıza olacaktır.

PTT Kargo Takip İletişim Bilgileri

Ptt kargo takip sistemine ulaştığınız halde ürününüz hakkında bir bilgi göremiyorsanız ptt kargo iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir. Bu iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

Telefon: 0312 509 5000

Fax: 0312 309 5144

Çağrı Merkezi: 444 17 88

E-posta: info@ptt.gov.tr

Adres: Şehit Teğmen Kalmaz Cad. No: 2 06101 Ulus / ANKARA

Bilgileri edindiğimiz kaynak sayfa: http://www.ptt.gov.tr

Ptt Kargo Takip İçin 80 Yorum Var

 1. Ukraine,Kiyev. Turkce az bilmiyorum. Bir soru var. Izmir evraklar var, bu evraklar Kiyevde gerek. Nasil?

 2. Güler Ünlü 6 Mayıs 2017 @ 13:47

  26 Nisan tarihinde RR271117422TR nolu kargomu Londraya göndermek üzere Eskişehir Köprübaşı Ptt şubenize teslim ettim.Şu ana kadar yetine ulaşmadı.Neden?

 3. 82176707206566 yurtdışı takip nolu kargom ptt sitesinden sorguladığımda hiçbir bilgi çıkmıyor.sadece takip nosu filan çıkıyor. ürün şu an da nerede bilgi yok. ürünün durumu ile ilgili cevap yazabilirmisiniz?tşk ler

 4. kargo takip no :RX586349868CH

 5. 26.04.2017 tarihinde sabah saatlerinde kargom dağıtım için çıktı. Evde olmama ve telefonum çalmamasına rağmen Aynı gün saat 12:16 da sipariş teslim edilemedi ibaresi yazılıydı. Nedenle ilgili bilgi alabilir miyim?

 6. Merhaba benim Kitapseç’ten kargom vardı ancak ne zaman kargo takip yapsam hep Barkod Hatalı uyarısını alıyorum. Siz kontrol eder misiniz? 1667442

 7. Kagıt üzerinde PTT tamam harika ama bana Ankaradan gönderilen adrese teslim ,700 gr cıvarında bir pil bataryası 21.04.2017 tarihinden bu güne kadar yani 24.04.2017 tarihine kadar saat şu anda 09.11 olmasına ragmen ulaşmadı.Hatta Ankaradan gönderen arkadas telefon edip paket alınması talebine ragmen gidilmemesi sebebi ile kendisi PTTye kadar giderek teslim etmiş.Bu mu PTT nin kargoculugu?

 8. İki kutum var. Biri 25 ×25 ebatında 3 kilo ağırlığında. diğeri 20×20 ebatında 2 buçuk kilo aynı günde aynı alıcıya teslim edilecek ücreti tahminen ne kadar olur ? Teşekkürler

  • Verdiğiniz ebatlarda bir birim eksik. En, Boy, Yükseklik ve Ağırlık bilgilerinin olması gerekir hesaplama yapılabilmesi için. Sayfamızda bulunan Ptt Kargo Fiyat Hesaplama aracını kullanabilirsiniz.

 9. fouad alloush 22 Nisan 2017 @ 14:51

  merhaba . bir hafta önce bana bir resmi yazi gönderildi çalışma bakanlığından barkod no bilmiyorum . nasıl takip edebiliriz ?

 10. 04632268497 takip nolu kargom yurtdışından gelecekti. ancak sitenizden barkod hatası veryor.

 11. Meraba benim kargom vardi baktim ve cihetten cikarildi diyor nedemek bu anladim lutfen cvp

 12. 2750871480910 Kargom nerede bilgi alabilir miyim ? Kargo takibi yapılmıyor!

  • Kargonuzun takip kodu PTT Kargonun barkod numarası ile uyumlu değil. Bu yüzden PTT Kargo gönderi takip sayfasından sonuç görüntüleyemezsiniz. Uluslararası takip sitelerinden verdiğiniz kodu sorguladık fakat sonuç alamadık. Satın aldığınız sitenin kargo takip kısmı var ise oradan takip etmeyi deneyiniz.

 13. Merhaba kargo bilgilerine ulasamiyorum yardimci olurmusunuz 2802228989314

 14. benim kargo 4 AYdı bana gelmedi niye ve aliexpress da alım sipariş nosu 81446299235015

 15. Merhaba Amazon’dan kitap siparişim var ancak standart olduğu için kargomu takip barkodum yok. Kargom Türkiye’ye ulaştı ancak hala evime ulaşmadı. Oturduğum sokakla aynı sokak adında bir sokak da arnavutköyde var ve posta kodum yanlış yazılmış. Acaba oraya mı gider? Telefonla ararlar mı?

  • Telefon ile aramazlar. Siz iki adrese de en yakın PTT şubesini arayarak bilgi isteyebilirsiniz. Bu şekilde kargonuz hangi şubedeyse gidip alabilirsiniz.

 16. 2605921591576 kendim sorgulatinca hiç bir bilgi yok ama müşteri hizmetlerin kargoya verileceği gozukuyo gelecek olan PTT asker kart

 17. 2017-04-04 23:39:00 Item held by Customs Others
  Aliexpressten bir ürün sipariş vermiştim geçen gün bununla karşılaştım.Daha önceki alışverişlerimde böyle birşeye denk gelmemiştim :/ Acaba gümrüğe mi takıldı ? Yoksa arada normal olan prosüdür mü bu ?

 18. takip nosu 04454363052 KARGOMUN YERINI OGRENEBILIRMIYIM
  IYI CALISMALAR

 19. Merhaba ben ptt kargo kullanarak evimdeki yatak buzdolabı ve çamaşır makinesini göndermek istiyorum acaba bunların taşıması yapılıyor mu

 20. merhaba

  yurt dısından oyuncak parçası spariş etmistim fakat adresim değişti
  adresi nasıl güncelleye bilirim ( kargo istanbul avp. ptt işlerine geldi yazıyor

  LP00069395459496

  durumla ilgili donüş rica edebilir miyim ?

  • Kargo yola çıktıktan sonra alıcı adresi değişimi yapılamıyor. Kargonuzu PTT kargo takip sayfasından RQ092393249MY barkod numarası ile aratabilirsiniz.

 21. Merhaba 3 ay önce alibabadan sipariş verdim ama gerisi malum ne haber var ne birşey 04451087112

 22. CP030566695TR CODE LU KARGOMUN YERINI OGRENEBILIRMIYIM
  IYI CALISMALAR

  • Kargonuzun son durumu aşağıdaki gibidir.
   29/03/2017 – 08:50:00 – Teslim girisiminde bulunuldu veya Teslim edilemedi (Gelen) – Unsuccessful item delivery attempt (Inb) – – Nigeria (Yurt Disi)

 23. RF587015543CN Nolu kargomun durumu nedir, yardımcı olur musunuz? Teşekkürler.

 24. Necat Çetinceviz 24 Mart 2017 @ 17:56

  Merhaba
  Çinden istediğim araba parçasına ait kargo takip numarası RQ093747623MY dir. 14 gündür malesyadan çıkş yapıldığı belirtiliyor. Sonrası belli değil. Nerde olduğunu nasıl öğrenebilirim.

  • En son kargonuzun güncel durumu aşağıdaki şekildedir.
   24/03/2017 21:30:00 Malaysia (Yurt Disi), Gonderi yurtdisina sevk edildi, Send item abroad (EDI-received)

   • Kargo takip numrasindan kargoma baktim. Kargonuz adrese teslim edildi daha sonra kargonuz sevk edildi yaziyor anlayamadim kargom cikmismi yola

 25. 01913898128 nolu kargom nerede acaba öğrenebilirmiyim admin

 26. kargo takip numarasini aratabilecegimiz bir link yokmudur , sadece bilgi verilmis. Bar kod numarasini nereye yazip durumunu gorebiliriz? RR167679018TR

  • Kargo sorgulama yapabilmek için gerekli link sayfamızda bulunuyor. http://gonderitakip.ptt.gov.tr/ adresinden sorgulama yapabilirsiniz. Kargonuzun durumu aşağıdaki gibidir;
   24/03/2017 – 11:36:13 – Gonderi yurt disina sevk edildi (Giden) The item was forwarded to the destination country (Otb)

 27. Benim telefona kod geldi KP00420094092 şümdi nerde öğrenebilirmiyim

  • 26/03/2017 03:32:21 GAZİANTEP, GAZİANTEP P.İ.M/GAZİANTEP P.İ.M, MERKEZ, Torba Geliş Kaydı Yapıldı

 28. 2802228589064 kargom nerde acaba kaç iş gününde bana ulaşır ha bide memleket muş ama şuanda bursada ikamet ediyom nsl elime ulaşır

 29. kemal akçelik 20 Mart 2017 @ 00:27

  LP00068671540056 bu bargot numaram kargom nerede oldugunu soylermısınz

 30. 01/03/2017 TARİHİNDE K.K.T.C GÖNDERMİŞ OLDUGUM RR262533946 TAKİP NOLU KARGOM HALA İSTANBULDA GÖZÜKMEKTEDİR SEBEBİNİ ÖGRENMEK İSTİYORUM BİLGİLERİNİZE

 31. RL748871875 KARGOM 10 GÜNDÜR YOK DAHA GELMEDİ EN SON PTT GİRİŞ YAPILMIŞ BU KONUDA YARDIMCI OLURMUSUNZ LÜTFEN..

 32. 0190757583 kargom nerede ben giremiyorum yardımcı olur musunuz??

  • Verdiğiniz barkod numarası ile herhangi bir sonuca ulaşamadık. Alış veriş yaptığınız siteniz ürün takip kısmını kullanmayı deneyiniz.

 33. Korgo takip numarasını yazdım güvenlik numarasını da yazdım çıkmıyor

  • Bunun 3 sebebi olabilir.
   1. Kodu yanlış yazmış olabilirsiniz.
   2. Elinizdeki kod PTT’ye ait olmayabilir. (Genellikle yurtdışı gönderilerinde)
   3. Kargonuz henüz yeni gönderildiyse bazen 1-2 gün geç görüntülenebiliyor sistemde.

   • Barkot numarasinı yanlış yazmısim doģru olan budur RL748871875DE durumu nedir acaba?

    • Kargonuzun son durumu;
     20/03/2017 – 16:01:40 – Zimmet Alındı – İSTANBUL UKİM/İSTANBUL UKİM BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)

     • Bu ne anlama geliyo işte onu bilmiyorm yardımcı olursanız sevinirim

     • Kargonuz yurtdışından geldiği için gümrük denetimine girmiş. Son sorgulamamız sonucunda kargonuzun ithali yasak bir ürün olduğunu belirtildiğini gördük. Kargonuz iade edilecek göndericisine.

 34. Merhaba
  Bu kargomun türkiyede gecerli barkodunu verirmisiniz veya nasil elde edebilcegimi soylermisiniz.
  350045685977

 35. Ally Hassan 4 Mart 2017 @ 21:08

  RR269835433TR
  bu kargo numara Tanzanyaya gelecek ama gelmedi takibi yapar misiniz?

 36. Merhaba
  Almanyada bu kod gecerli
  350045685977
  Türkiyede gecerli olan barkod no bana verirmisiniz

 37. NORMAL MEKTUP OLARAK GÖNDERDİĞİM BİR EVRAĞI NASIL TAKİP EDEBİLİRİM.SORGULAMA YAPMAK İÇİN ELİMDE HERHANGİ BİR NUMARA BELGE YOK.BU KONUDA NASIL YARDIMCI OLABİLİR SİNİZ.GÖNDERİ ZAMANI 27.02.2017 YERİ ISPARTA EĞİRDİR.

 38. Geçen hafta salı günü diyarbakir hani ilcesinden bir valiz yollandi benim adıma gonderen kişi barkod numarasini atmış kargom gelmedi henüz subeyi ariyorum sistemde görünmüyor adınıza herhangi bir kayit yok diyor

  • Valizinizi gönderen kişi kargonuzu teslim ettiği şubeye giderek kargo barkod numarasını rica ederse belki tekrar bulabilirler. Bunun dışında beklemekten başka yapılabileceğiniz bir şey yok gibi görünüyor.

 39. 45 gündür kargom gelmedi ama görünürde şehrimde. 198759109 kod olarak bunu verdiler.

 40. Merhaba
  Kargomu turkiye ici nasil takip edebilirim sadece 350045685977 bu verildi bana buda sadece almanyada gecerli

 41. Şükran yağcı 23 Şubat 2017 @ 12:16

  şubatın 20 sinde sipariş verdim ama KP01901546413 nolu kargom hala bana gelmedi ne zaman elime ulaşır acaba

  • Kargonuzun son işlem yeri;
   22/02/2017 – 22:27:55 – PTT İşyerine Sevk Edildi- İSTANBUL KİM/İSTANBUL KİM-ARNAVUTKÖY-İSTANBUL(AVR)

 42. 2606032459335 nolu kargom ne zaman elime ulaşır teşekkürler

  • Kargonuzun işlem durumu;

   2017-02-22 21:01 ANKARA, ANKARA KARGO İŞL.MER/ANKARA KARGO İŞL.MER, MERKEZ, PTT İşyerine Sevk Edildi
   2017-02-22 19:32 ANKARA, ANKARA KARGO İŞL.MER/ANKARA KARGO İŞL.MER, MERKEZ, PTT İşyerine Geldi
   2017-02-22 18:29 ANKARA, ANKARA KARGO İŞL.MER/ANKARA KARGO İŞL.MER, MERKEZ, PTT İşyerine Girdi, Posta Teslim Bordrosu Mübadele Servisine Geldi
   2017-02-22 17:58 ANKARA, ANKARA PASAPORT/ANKARA PASAPORT, GÖLBAŞI, PTT İşyerinden Çıktı, PTT İşyerine Sevk Edildi
   2017-02-22 15:58 ANKARA, ANKARA PASAPORT/ANKARA PASAPORT, GÖLBAŞI, Kabul Edildi

   Teslim süresi konusunda maalesef bir bilgimiz bulunmuyor. İyi günler dileriz.

 43. Kargom 4 gündür şubede bekliyor. Ben adrese teslim istemiştim. Neden halen gitmedi. Takip numarası: AP05156069611

 44. Cok tesekkur ederim hem uygun fiyatli hmde 3 gunde gitmesi gereken kargom bir bucuk gunde tam saatinde ulasti iyi calismalar🤗

 45. RE469533977SE KARGOMM NEREDE ACABA ELİME ULAŞMASI LAZIMDI AMA BİLGİ VERİRSENİZ RİCA ETSEM.

  • Kargonuz 15/02/2017 – 17:00:00 – Tarihinde İsveç’den Gönderilmiş görünüyor. Kargonuzun elinize geçmesi 2 ile 6 haftayı bulabilir. Kargo takip işlemleri ile kargonuzun nerede olduğunu takip ediniz.

Yorum Yapın

Sitemizin herhangi bir kargo firması ile bağı yoktur. Bilgilendirmelerimiz resmi ve bağlayıcı değildir. Lütfen kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız. E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*