Mng Kargo Takip


Mng Kargo Takip için Gönderi No, Alım Belgesi No veya Fatura No bilgilerinden bir tanesini bilmeniz yeterlidir. Bu bilgiler kargonun teslim alınma anında kargo yaptıran kişiye, mng kargo görevlisi tarafından teslim edilir. Mng Kargo Takip sistemi ile yurtdışı ve yurt içi kargonuzun nerede olduğunu online ve anlık olarak öğrenebilirsiniz.

mng kargo logo

MNG Kargo Sorgulama Alanı


Mng Kargo Diğer Sorgulama Yöntemleri

Mng Kargo Takip işlemleriniz için aşağıdaki resimli bağlantıya tıklayınız. Mng Kargo takip aracı ile kargonuzun nerede olduğunu internete bağlanabildiğiniz her cihazdan sayfamız aracılığıyla sorgulayabilirsiniz. Aşağıdaki resime tıkladığınızda firmanın resmi internet sayfasına yönlendirileceksiniz. Orada sitenin sağ üst kısmında resimdekine benzer menüyü kullanarak kargo sorgulaması yapabilirsiniz. Bu noktada Fatura seri ve no ile aramak için A000001 şeklinde giriş yapınız. Gönderi takip numarası için 000000000001 şeklinde giriş yapınız. Alt kısımdaki kutucuğa 5 hane olarak karşınıza çıkacak olan Doğrulama Kodunu hatasız bir şekilde girmeniz gereklidir.

mng kargo takip

Mng Kargo Fiyatları Sorgulama

Mng Kargo takip sayfamızda kargo fiyatı hesaplamak için yazımızın devamındaki uygulamayı kulanabilirsiniz. Bu şubemize gelmeden bilgisayar veya cep telefonunuz ile kargonuzun ne kadar ücret tutacağını öğrenebilirsiniz. Gönderici il ve Alıcı illeri seçtikten sonra Gönderim Şekli olarak sitemiz size şu seçenekleri sunacak; Adresden Alım, Adrese Teslim, Mobil Hizmet, Güniçi Hizmet, Telefon İhbarlı, Alıcı Haberli, Uçak, SMS, Sigorta. Bu seçenekler isteğe bağlı olarak değişmekte olup fiyatı etkilemektedir. Kargonuzun hacmini hesaplayabilir veya kilo bilgilerini de buradan girebilirsiniz. Eğer dosya gönderiyorsanız kg kısmını boş bırakmanız gerekir. MNG Kargo fiyatlandırmaları yurtiçi gönderimleriniz için geçerlidir. Yurtdışı kargo gönderim ücretleri için şubelerimizden fiyat alabilirsiniz. Mng Kargo fiyat hesaplama işlemlerinizi gerçekleştirmek için altta bulunan linkli resme tıklayınız.

mng-kargo-fiyat-hesaplama

Kargonuzun taşıma ücreti hesaplanırken, değerlendirileceği birim, gönderinin ağırlığı ve hacmi karşılaştırılarak, hangisi daha fazla ise o dikkate alınır.

Hacim hesabı: 3dm3=1 kilogram kuralına göre, cm cinsinden, en x boy x yükseklik / 3000= olarak alınır.

Kargonuzun fiyatı adresten alım, adrese teslim, sigortalama, uzaklık ve gideceği adresin mobil hizmet alanında olup olmadığı göz önüne alınarak hesaplanır.

Not: Adrese teslim hizmeti, şubelerimizin bulunduğu yerleşim merkezlerinde geçerlidir. Ücret hesaplanırken, kargonuzun teslim edileceği adresin “Adrese Teslim” hizmeti verilen yerleşim merkezlerinde mi yoksa mobil alanların içinde mi olduğunu kontrol ediniz.

Mng Kargo Şubeleri Sorgulama

Mng Kargo Takip sayfamızın bir diğer bileşeni ise mng kargonun tüm şubelerinin iletişim bilgilerini bulabileceğiniz kargo şubeleri sorgulama uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde aradığınız Mng kargo şubesinin adres, telefon ve haritadaki yeri bilgilerine ulaşabilirsiniz. Adresini ve telefonunu öğrendiğiniz şubeye ister kendiniz giderek kargonuzu teslim edebilirsiniz, isterseniz de telefon ederek kargonuzu evinizden aldırabilirsiniz. Aşağıda bulunan Şube Bilgisi yazılı resime tıklayarak Mng Kargo Şube Bilgisi Sorgula sayfasına ulaşabilirsiniz.

mng-kargo-sube-sorgulama

Mng Kargo Kurye Çağır

Mng Kargo ile online takip işlemleriniz için birçok çözüm yolu sunmakta olduğunu sayfamızın bu kısmına gelene kadar görmüş oldunuz. Fakat Mng Kargo internet hizmetleri arasında söylememiz gereken bir diğer uygulama ise Kurye Çağır uygulamasıdır. Sitemiz üzerinden evinize mng kargo kuryesi çağırabilir, evinizden dışarıya çıkmadan göndermek istediğiniz kargoyu Türkiye’ nin her yerine ulaştırabilirsiniz.

MNG Kargo Takip işlemi gibi kurye çağırma işlemleri içinde sistemdeki bazı kutucukları doldurmalısınız. Burada gerekli olan bilgilerin başında göndericinin; adı, soyadı, telefon, mail ve adres bilgilerini girmeniz gerekmektedir. Ayrıca gönderinizin türü, paket tipi ve kuryenin uğramasını istediği tarihi yazarak Mng Kargo Kurye Çağır işlemini tamamlayabilirsiniz.

mng-kargo-kurye-cagir

Mng Kargom Ne Zaman Ulaşır?

Mng Kargo ile gönderdiğiniz kargolarınız 0 – 600 km’ ye kadar 24 saatte ulaştırılır. 600 km üzeri mesafelerde kendi uçak filomuz ile tüm şehir merkezlerine ve şubelerimizin bulunduğu yerleşim birimlerine hızlı teslimat yapılır. Diğer merkezler için lütfen kargonuzu teslim ettiğiniz şubemiz ile görüşün. Şehirler arası gün içi teslimat yapılan merkezlerimizi çağrı merkezimizden öğrenebilirsiniz. Şehir içi gün içinde teslimat yapılan illerimizi çağrı merkezimizden öğrenebilirsiniz. Kargonuzun nerede olduğunu en rahat Mng Kargo takip sorgulaması yaparak öğrenirsiniz.

Mng Kargo Çalışma Saatleri

Resmi tatiller dışında hafta içi her gün sabah saat 08.30 ( sekiz buçuk) dan akşam 18.30 ( altı buçuk) ‘ a kadar çalışır ve mesai saatleri devam eder. Cumartesi günleri ise 08.30 ile 15. 30 saatleri arasında hizmet verir. Mng Kargo şubelerinin inisiyatifi dahilinde çalışma saatleri personele bağlı olarak 19.00 ve 21.00 saatlerine kadar uzatılabilir. Pazar günleri kapalıdır.

Not: Mng Kargo Takip işlemlerini 7/24 her an yapabileceğinizi hatırlatırız. Çalışma saatleri ve resmi tatiller şubelerin işleyişini etkilemektedir.

Mng Kargo açılış saati nedir?
Mng Kargo Saat 08.30 da açılıyor.

Mng Kargo kapanış saati nedir?
Haftaiçi Mng Kargo saat 18.30‘ da kapanıyor.

Mng Kargo Haftasonu Açık mı?
Cumartesi günleri 08.30 – 15.30 saatleri arasında açık. Pazar günleri ve resmi tatillerde kapalıdır.

Mng Kargo Takip Android Uygulaması

mng kargo takip android uygulamasi

MNG Kargo Android Mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

Sektörün yenilikçi firması MNG Kargo, 800’ü aşkın şube, 26 aktarma merkezi, 6 uçak, 3.000 e yakın karayolu aracı, 8 binden fazla personeli ile farklılıklarına ve ilklerine bir yenisini daha katıyor!

MNG Kargo  Takip Mobil Android uygulaması ile evinizden, iş yerinizden veya her hangi bir yerden işlerinizi yarım bırakmadan  kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilir, size en yakın mng kargo şubesini sorgulayabilir, fiyat hesaplayabilir, kurye çağırabilirsiniz. Mng Kargo Takip uygulaması ile ayrıca yurtdışı kargo takip işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.
Kargo ihtiyacının olduğu yerde MNG Kargo Mobil Takip Dünyayı sizin için küçültüyor!

Bu sürümde yeni neler var?

 • 1- Kargom Nerede ekranı geliştirildi. Daha detaylı gönderi bilgilerini ve yaptığınız son 5 sorguyu görebilirsiniz.
 • 2- En yakın şube ekranında il ve ilçeye göre arama seçeneği eklendi.
 • 3- Son aradığınız 5 gönderinin tekrar sorgulama yapmadan görüntüleye bilmeniz sağlandı.
 • 4- Basit fiyat hesaplama: üye olmadan sadece iş seçerek fiyat hesaplamak artık mümkün.
 • 5- Kurye çağır ekranında görsel iyileştirmeler yapıldı.
 • 6- Daha akıcı bir kullanıcı deneyimi sağlandı.

MNG Kargonun Çalıştığı Alışveriş Siteleri

n11.com, GittiGidiyor, Sefamerve, HepsiBurada, Tozlu Giyim, TrendyolMarkafoni gibi büyük e-ticaret sitelerinin kargo taşımalarını Mng Kargo yapmaktadır. Tabi seçenekli olarak bazen başka kargo firmaları ilede çalışan bu sitelerden aldığınız ürünlerin kargo takibi işlemlerini aşağıdaki linklerde detaylı bir şekilde açıkladık. Dilerseniz ilgili sitenin üstüne tıklayarak ulaşabilirsiniz.

n11.comGittigidiyor.com,Markafoni.com, Sefamerve.com, Tozlu.com, Hepsiburada.com, Trendyol.com,

MNG’nin Açılımı Nedir?

Mehmet Nazif Günal isminin baş harflerin MNG Kargonun ismini oluşturmaktadır. Peki Mehmet Nazıif Günal kimdir?

Mehmet Nazif Günal 1948 yılında doğmuştur, evli ve 3 çocuk babasıdır. 1962 ve 1965 yılları arasında inşaat şantiyelerinde usta olarak çalışmıştır. 1965 ve 1971 yılları arasında ise inşaat sektöründe taşeron olarak faaliyet göstermiştir. 1971 yılında girdiği üniversite sınavı sonucunda ODTÜ inşaat mühendisliği fakültesini kazanmıştır. 1975-1977 yılları arasında aynı üniversitede MBA yapmıştır. Mehmet Nazif Günal, 1971 ve 1976 yılları arasında bir inşaat firmasında şantiye şefi ve inşaat müdürü olarak görev yapmıştır. Ardından isimlerinin baş harflerini kullanarak kurduğu MNG Holding ile 20 üzerinde şirketin sahibidir. (Kaynakça: tr.wikipedia.org)

Kargo: Belirli sürelerde bir yerden başka bir yere taşınan, tek parçada 100 kg’yu geçmeyen, ambalaj ve kap içerisinde olan dosya, paket,koli, sandık vb. eşya ve emtialara kargo denir.

MNG Kargo Hizmetleri

Mng Kargo Takip işlemlerinizi yapabileceğiniz bu sayfada MNG Kargo’ nun verdiği hizmetleride bulacaksınız. Aşağıda sizlere Mmg Kargo hizmetleri ve bu hizmetlerin kısa isimlerini bir arada veriyoruz.

Kargonuzun Teslim Şeklini Siz Belirleyin

Adrese Teslim: Varış merkezinde kargo alıcının adresine teslim edilsin. Kısaltma:AT

Telefon İhbarlı: Kargonun varış merkezine ulaştığında alıcıya telefonla bildirilsin. Kısaltma:Tİ

Alıcı haberli: Alıcı varış merkezinde kargoyu teslim alsın. Kısaltma:AH

Fatura Ödeme Türünü Siz Belirleyin

Peşin ödeme: İsterseniz taşıma ücretini gönderici ödesin. Kısaltma: PÖ

Ücret Alıcıdan: İsterseniz taşıma ücretini alıcı ödesin. Kısaltma: ÜA

Kargonuz Ne Zaman Ulaşır?
0 – 600 km’ ye kadar 24 saatte ulaştırılır. 600 km üzeri mesafelerde kendi uçak filomuz ile tüm şehir merkezlerine ve şubelerimizin bulunduğu yerleşim birimlerine hızlı teslimat yapılır. Diğer merkezler için lütfen kargonuzu teslim ettiğiniz şubemiz ile görüşün. Şehirler arası gün içi teslimat yapılan merkezlerimizi çağrı merkezimizden öğrenebilirsiniz. Şehir içi gün içinde teslimat yapılan illerimizi çağrı merkezimizden öğrenebilirsiniz.

Gün İçi Teslim
Kara filosuna ek olarak hava taşımacılığında da uçaklarla intermodal taşımacılığı gerçekleştirerek sektöründe devrim yaratan MNG Kargo, şimdi kargolarınızı yarım günde adresine ulaştırıyor. Hava kargo taşımacılığı standartlarına uygun olan gönderileriniz büyük şehirlerde gün içinde teslim ediliyor. Gün içi Teslim hizmetinin geçerli olduğu yerleşim birimleri ile kargo kabul saatlerini çağrı merkezimizden öğrenebilirsiniz.

MNG Kargo Taşınması Yasak Kargolar

Mng Kargo Takip için hazırladığımız bu sayfamızda ayrıca taşınması yasak olan kargoları belirtmek istiyoruz. Aşağıda durumlarına göre yasak olan ürünlerin listesini bulacaksınız. Burada adı geçen ürünlerin MNG Kargo firması ile taşınması sakıncalı ve yasaktır.

Taşınması Yasak ve Sakıncalı Kargolar

 • Yasaların taşınmasını yasakladığı emtialar,
 • 6475 sayılı Posta Hizmetleri Kanunu ve ilgili yönetmelikler kapsamında Posta Tekeline giren tüm gönderiler (mektup, vb.)
 • Taşıma esnasında bozulabilecek her türlü yiyecek, et, balık, meyve, sebze, sıvı yağlar ile ham deri vs.,
  Soğuk zincir sistemi ile taşınması gereken maddeler,
 • Akıcı, yanıcı, patlayıcı, zehirleyici, pis kokulu her türlü sıvı ve gaz,
 • Diğer kargolara zarar verebilecek durumda olan ve/veya yüz kilogramdan ağır tek parça kargolar,
 • Şehir içi araçlara sığmayacak ve uzunluğu 3,5 metreden fazla olan açık demir, kafes, mermer vb. eşyalar,
 • Ambalajının açılması veya dağılması sonucu kırılabilecek ve diğer kargolara zarar verebilecek eşya ve malzemeler,
 • Canlı hayvanlar.

Uçak İle Taşınması Yasak Kargolar

Uçak ile kargo taşıma standartları, Uluslararası Hava Taşımacılık Kurallarına göre belirlenmiştir. Kara yoluyla taşınmasını yasak kargoların uçak ile taşınması da yasaktır. Ayrıca:

 • Her türlü yanıcı, yakıcı, patlayıcı, zehirleyici, dokununca zarar verici katı, sıvı ve gaz kimyasalların, sıvı ilaçların,
 • Her türlü sıvı maddelerin,
 • Radyoaktif madde ihtiva eden alet ve cisimlerin, mıknatıs, pil ve bataryaların,
 • X-Ray cihazından geçemeyecek ölçüde ve tek parça 30 kg/ds’den fazla olan kargoların uçak ile taşınması yasaktır.

Sorumluluk Belgesi İle Şartlı Olarak Taşınacak Kargolar

Gönderenin hasar riskini kabul ederek “Sorumluluk Belgesi” imzalaması doğrultusunda aşağıda belirtilen kargolar taşınabilir.

 • Vitray cam ve camdan yapılmış eşyalar, mermerden yapılmış eşyalar, porselen seramik, küçük ebatlı ev eşyası, sucuk, pastırma, narenciye,
 • Taşınmaya konu olan ürün için özel olarak üretilmiş ambalajında olmayan elektrikli ve elektronik eşyalar, müzik aletleri vb. kırılabilecek emtialar. Sorumluluk belgesiyle taşınacak kargolar için peşin ödeme fatura düzenlenir ve sigorta ücreti alınmaz.

Özel Ambalajla Taşınabilecek Kargolar

 • Tek parça halinde 100 kiloyu geçmeyen, sandık veya kafes içine konulmuş ve çemberlenmiş kaporta, aks, direksiyon mili, kepçe kazması, drenaj borusu, dikenli tel, sanayi vanası, inşaat asansörü, tıbbi malzemeler, içindeki sıvı boşaltılmış akü, hidrolik pompa, şanzıman ve parçaları vb.
 • Vida, zincir, somun, çivi gibi metal malzemeler, sağlam sandık veya dağılmayacak 25 kg’ dan az ve barkot etiketi yapıştırılabilecek ambalajlarda taşınabilir.
 • Rulo halinde halı ve kumaş, basılı evrak, film kasetleri, ses kasetleri, metal film makaraları, koruyucu, çemberlenmiş ambalaj içerisindeki taşınabilir.
 • Ayrıca yukarıda belirtilen şartları taşımayan, tanıma uymayan ve sürekli taşınması istenen kargolar genel müdürlükten onay alınması halinde üretilecek özel çözümlerle taşınabilir.

Mng Kargo Takip işlemlerinizi bu sayfa üzerinden rahatlıkla yapabilmeniz için tüm detayları ile açıklamalarda bulunduk. Aklınıza takılan herhangi bir soru işareti veya mng kargo takip uygulaması hakkında soracağınız bir soru var ise lütfen sayfamızın yorum kısmını kullanarak bize iletiniz. Aynı gün içerisinde sorularınıza yanıt verilecektir.

Mng Kargo Takip İletişim Bilgileri

Tel: (0212) 366 55 55 pbx

Çağrı Merkezi: 444 06 06

Fax: (0212) 366 55 60

Adres: Maslak Mah. Sümer Sok. No:3 Ayazağa Ticaret Merkezi Kat:5-6 Sarıyer / İSTANBUL

E-Mail: info@mngkargo.com.tr

Mng Kargo Genel Müdürlüğünün Haritadaki Konumu


Bilgileri edindiğimiz kaynak sayfa: http://www.mngkargo.com.tr/tr/

Mng Kargo Takip İçin 23 Yorum Var

 1. Ayın 17 sinde çıkan kargom hep evde olmama rağmen bugün 25 i neden hala teslim edilmiyor dağıtıma çıktı teslim edilmedi telefonlara bakılmıyor bu işi beceremiyorsanız yapmayın!!!

 2. mustafa çalışkab 24 Ocak 2017 @ 08:37

  MR274677 takip no.lu Girneye gönderdiğim kargom 20 ocaktan beri adana aktarma merkezinde görünüyor. Oysa yeğenimin belinde kırık var ve özel korse gönderdim. Acaba yeğenim iyileşince mi eline geçecek. Gönderirken 3 işgünü engeç demişlerdi

 3. Ücretsiz olan kargomu evde olmadığımı iddia ederek geri göndermissiniz sıkı tekrar gönderim için ücret istiyorlar. Bense rahatsızlığım nedeniyle 1 haftadır evden çıkamıyorum ki kayinvalidem alt katta ben de görmedim kimseyi diyor. Getirdiğinizde arasaydiniz ki adresi bulmak için hep araniyorum evde olduğumu bilirdiniz . Bu ihmaliniz için sizi başka yerlere de şikayet edeceğim ve sizinle is yapan hiç bir yerden alışveriş yapmayacağım belirttim .Örneğin bebeğim için her ay alacağım set vardı adım adım dan onu alamayacağmi belirttim.

 4. iyi günler bana türk telekom tarafından 20 09 2016 tarhinden gönderilen modemim elime daha da ulaşmış değil türk telekom müşteri hizmetlerini aradım dün itibarı ile bana kargonuz ordan geri iade faturası kesilmiş dediler ve mng kargo şubesiyle itribata geçin dediler aradığım zaman bana öyle bi kargo yok isim soy isme dair takip numarasınıda bilmiyorum bu konuda çok mağdurum benim orda açık adresim cep numaram olmasına rağmen nasıl geri iade olur lütfen bu konuda yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

 5. Mng Kargo takip sistemi ile bebeğime aldığım çok güzel ahşap beşiği takip ediyorum. Bana gittikçe yaklaştığını görmek çok heyecan verici. Sadace bunu paylaşmak sitedim 🙂

 6. Ilk defa bir sayfada bu kadar cok faydali icerik gordum. Mng kaargo ile ilgili merak edilen her sey yaziyor. Kargo takibi islemlerimi de sorunsuz olarak hallettikten sonra evde bekleyerek kargoma kavustum. Kargom cok hizli bir sekilde elime ulasti. Tesekkurler Mng…

 7. Istanbuldan konyaya yaklasik ne kadar surede kargom gelir lutfen yardım edin

 8. Halime Dönmez 2 Ağustos 2016 @ 02:16

  Ben Mng Kargo ile İzmir’den Adana’ya ev eşyalarımı göndermek istiyorum. Bu konuda nasıl bir fiyatlandırma yapılabilir acaba? Ev eşyalarımı da takip etme şansım olur mu?

  • Mng Kargo Takip yazımızda bulunan Mng Kargo Fiyatları yazısı altındaki uygulama ile göndereceğiniz tüm eşyalarınızın kargo bedelini hesaplayabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için size en yakın Mng Kargo şubesine gidebilirsiniz.

 9. Berna Çakır 28 Temmuz 2016 @ 11:06

  Mng Kargo Takip ile internetten aldığım kıyafetlerim nerede öğrendim. Muhtemelen yarın elime geçecek. Teşekkürler.

 10. Nalan Nihan Pekin 18 Temmuz 2016 @ 12:43

  Mng kargo bildiğim kadarıyla ilk olarak kargo taşımacılığında uçak filosu kullanan kargo şirketi. Bu anlamda uzak mesafeli kargo gönderiminde en hızlısı olduğunu düşünüyorum. Ben diğer arkadaşlar gibi çok büyük bir sorun yaşamadım kargo taşıma işlemlerinde. Kargo takip sistemide sağlıklı şekilde yanıt veriyor. Anlaşılmaz açıklamalardan kaçınılmış sade bir tasarım.
  Mng Kargo Takibi ile kargonuzun nerede olduğunu bilgisayarınızdan, cep telefonlarınızdan ve tabletlerinizden sorgulayabiliyorsunuz. Hiçbir sorun çıkmadan kargonuzun ne zaman elinize geçeceğini bu şekilde öğrenebiliyorsunuz.

 11. Seçkin Kuşçu 15 Temmuz 2016 @ 20:10

  Merhabalar ben Aydın – Kuşadasında yaşıyorum. Mng Kargo burada çok güzel hizmet veriyor. Netten aldığım ürünlerin kargo takip işlemlerini buradan rahatça yapabiliyorum.

 12. Mng kargo takip ile kargomun nerede olduğunu buradan öğrendim. Uygun fiyat ve hızlı nakliye için teşekkür ederim.

 13. Bence en iyi hizmet veren kargo şirketi mng kargo. Dün internetten samsung note 5 cep telefonu aldım. Bugün Mng Kargo Takip ile sorgulama yaptığımda dağıtıma çıkarıldığı yazıyor. Birkaç saat içinde kargom elime geçecek. Yeni telefonuma kavuşacağım içinde, kargomu bu kadar çabuk alacağım içinde çok mutluyum. Mng Kargonun tüm personeline teşekkürlerimi sunuyorum.

 14. Mng kargo takip sorgulama sistemi cok faydali olmus. Kargomun nerede oldugunu aninda ogrenebiliyorum bu sayede.

 15. Ben mng kargonun hizmetlerinden son derece memnunum. Daha önce diğer kargo firmaları ile de çalıştım çok kez. Fakat tam zamanında kargomu teslim aldığım tek firma mng kanımca. Tüm çalışanlara teşekkür ediyorum.

 16. Mng kargo takip sistemi çok faydalı olmuş gerçekten. Mng Kargo ile ilgili daha önce hiçbir sitede bu kadar bilgi bulunmuyor.

 17. Mahmut Tunceli 8 Haziran 2016 @ 16:55

  Ben Mng kargo takip uygulaması ile kargomu takip ettim. Dağıtıma çıkarılmış olarak görünüyor. Kargom ne zaman elime ulaşacaktır? Acil bilgi verirseniz sevinirim. İyi günler.

 18. Musa Sakızlı 22 Mayıs 2016 @ 11:17

  Mng kargo ile Samsun’dan İzmir’ e yolladığım paket tam zamanında yerine ulaştı. Buradaki kargo takip sistemi ile kargomun nerede olduğunu sürekli takip edebildim. Mng Kargo Takip işlemlerini buradan kolayca yapmak bana epey bir zaman kazandırdı. Mng Kargo’ya ve kargo-takip.net sitesine teşekkür ederim.

 19. İnternet üzerinden aldığım Samsung Note 5 cep telefonum Mng Kargo ile gönderildi. Dün kargoya verilen cep telefonum bugün elime ulaştı. Bu kadar hızlı ve kaliteli bir hizmet anlayışı benimsedikleri için mng kargoyu kutluyorum.
  Mng Kargo Takip uygulamasından sürekli takip ettim. Tüm işlemler çok hızlı şekilde yapıldı. Telefonuma kavuştuğum için mutluyum. Teşekkürler MNG Kargo.

 20. Kudret Yıldırım 24 Nisan 2016 @ 23:09

  Pek bilinmemesine karşın uçak taşımacılığı ile kargo gönderim süresini çok kısa bir zamana çekmiş olan MNG Kargo dbu yönüyle diğer kargo firmalarından bir adım öne çıkıyor bence. Sürekli Mng kargo ile çalışırım, diğer kargolarla da çalışmak zorunda kalmıştım. Bir eticaret firma sahibi olarak kargo şirketinin sorunsuz ve zamanında teslimat yapmasının çok önemli olduğunu düşünüyorum. Bu bağlamda MNG Kargo takip kolaylığı, hızlı ve güvenli çalışmalarıyla benim için tek tercih konumundadır.

 21. Mng kargo ile gönderdiğim kargo şuan da arkadaşımın eline ulaşmış. Kargo takip sistemi ile kargomu takip ettim ve hangi aşamalardan geçtiğini burada görebildim. Tüm MNG Kargo çalışanlarına teşekkür ediyorum. Sanırım en sorunsuz kargo firması…

Yorum Yapın

Sitemizin herhangi bir kargo firması ile bağı yoktur. Bilgilendirmelerimiz resmi ve bağlayıcı değildir. Lütfen kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız. E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*