Kullanım Şartları

Web sitemize hoş geldiniz. Sitemizi kullanmaya devam ederseniz kargo-takip.net sitesinin aşağıda belirttiği kullanım şartları ve koşullarının bağlayıcığını kabul etmiş oluyorsunuz. “Biz”, “Bize” ve “Bizi” terimleri kargo-takip.net internet sitesini temsil eder. “Siz” terimi sitemizin kullanıcılarını temsil eder. Bu web sitenin kullanımı aşağıdaki kullanım koşullarına tabidir :

  • Bu web sitesindeki sayfaların içeriği yalnızca genel bilgilendirme ve kullanım amaçlıdır. Haber verilmeden değişiklik yapılabilir.
  • Bu belgenin içeriğinde de değişiklik yapılabilir. Ancak, bu sayfada en yeni sürüme yer verilecektir.
  • Ne bizim tarafımızdan ne de herhangi bir üçüncü tarafça, bu web sitesinde özel bir amaçla bulunan veya sunulan bilgi ve materyallerin doğruluk, güncellik, performans, bütünlük veya uygunluğu konusunda hiçbir teminat veya garanti sunulmamaktadır. Bu bilgi ve materyallerin yanlış ve hata içerebileceğini kabul etmiş bulunuyorsunuz ve biz de açıkça bu tür herhangi bir yanlışlık veya hatadan kanunun izin verdiği azami ölçüde sorumluluk kabul etmediğimizi beyan ederiz.
  • Bu web sitesinde bulunan bilgi veya materyallerin tarafınızdan kullanımına ilişkin riskler tamamen size ait olup, bizim hiçbir yükümlülüğümüz bulunmamaktadır. Bu web sitesi aracılığıyla temin edilen her türlü ürün, hizmet veya bilginin özel taleplerinizi karşılamasını sağlama konusunda sorumluluk size aittir.
  • Bu web sitesinde zaman zaman başka web sitelerine verilmiş linkler de bulunabilir. Bu linkler daha geniş bilgi edinmenizi kolaylaştırmak için verilmektedir. Bu linkler bu web sitelerini onayladığımız anlamına gelmez. Link verilen web sitelerinin içeriği konusunda sorumluluk bize ait değildir.
  • Bu bilgiler genele açıklanmak üzere tekrar kullanılmayacaktır.
  • Bu web sitesinin kullanımı ve web sitesinin söz konusu kullanımından doğan herhangi bir anlaşmazlıkta Türkiye Cumhuriyeti Devleti yasaları uygulanır.
  • http://kargo-takip.net internet sitesini kullanarak patent, ticari marka, ticari sır, telif hakkı, tanıtım, gizlilik veya diğer mülkiyet hakları olmadan başkalarının haklarını ihlal eden herhangi bir davranış girişiminde bulunamaz, herhangi bir içerik gönderemezsiniz.
  • Sizi rahatsız eden veya telif hakkınızın gasp edildiğini düşündüğünüz herhangi bir içeriğin olduğunu tespit ederseniz bize iletişim kanalımızdan ulaşarak kaldırmamızı talep edebilirsiniz. Talebinizin uygun görüldüğü taktirde ilgili içerik en geç 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır.