Horoz Lojistik Kargo Takip


1942 yılında kurulan Horoz lojistik, lojistik alanında Türkiye’nin ilk yerli kuruluşudur. 5 kıtada, 100 ülkede 600 noktada aktif olarak işlem gerçekleştirebilmektedir. Uluslararası yaptığı ortaklıklar ve iş istihdamı ile ülkemizin ekonomisine katkı sağlamıştır. Müşterilerin ihtiyaç duyduğu şekilde özel çözümler üreterek müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmayı amaçlamaktadır. Kurumsal şirketlerin yanı sırada kişiye özel kargoları da belirtilen adrese gönderimini sağlamaktadır. Horoz Lojistik Kargo Takip işlemleri hakkında sayfamızda detaylı açıklamalar bulacaksınız.

Horoz Lojistik Kargo Takip Sorgulama

Horoz lojistiğe kurumsal olarak verdiğiniz bütün ürünlerin aşağıyı tıklayarak takip edebilirsiniz. Bilmeniz gereken tek şey Horoz lojistik kargo takip numaranız bilmeniz yeterlidir.  Bireysel gönderilerinizde de aynı şekilde kargo takip numaranız ile takip edebilirsiniz.

Horoz Lojistik kurumsal kargo takip sorgulama

horoz lojistik kargo takip

Horoz Lojistik bireysel kargo takip sorgulama

Horoz-lojistik-kargo-takip

Horoz lojistik, uluslararası taşımacılıkta birçok taşıma seçeneği müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Karayolu Taşımacılığı:

57 farklı ülkeye kara taşımacığında hizmet vermektedir. Rusya gibi bazı ülkelerde hizmetlerini kendi şubeleri üzerinden sunmakta, diğer birçok ülkede ise her ülkenin önde gelen lojistik hizmet sağlayıcıları ile iş birliliği içinde çalışmaktadır.

Horoz lojistik ülkeleri 7 bölgeye ayırmıştır.

1. Bölge: İngiltere, İrlanda, Benelüks, Fransa, Almanya, İsviçre, Avusturya, İtalya

2. Bölge: İspanya, Portekiz, Fas, Cezayir, Tunus

3. Bölge: Danimarka, İsveç, Norveç

4. Bölge: Yunanistan, Slovenya, Bulgaristan, Romanya, Makedonya, Sırbistan, Hırvatistan, Bosna Hersek

5. Bölge: Macaristan, Polonya, Slovakya, Çek Cumhuriyeti, Beyaz Rusya, Estonya, Litvanya, Letonya, Finlandiya,

6. Bölge: Moldova, Ukrayna, Rusya Federasyonu, Kazakistan, Türkmenistan, Gürcistan, Azerbaycan, Ermenistan, Afganistan, Özbekistan, Tacikistan, Kırgızistan

7. Bölge: Suriye, Irak, Ürdün, İran, S.Arabistan, BAE, Umman, Yemen, Mısır, Libya

Yukarıdaki bölgelere kara taşımacılığında hizmet vermektedir.

Denizyolu Taşımacılığı:

FCL / LCL Forwarding Hizmetleri, Multimodal Denizyolu Taşımacılık Hizmetleri, Dahili Konteyner Taşımacılığı, Konteyner Sahası Yönetimi, Konvansiyonel Kargo Taşımacılığı, Gemi Kiralama, Depolama ve Elleçleme Hizmetleri, Kapıdan Kapıya Taşımacılık ile deniz yolunda hizmet vermektedir.

Havayolu Taşımacılığı:
Avrupa ve Uzak Doğu’dan Düzenli Konsolide Servis, Multimodal Havayolu Taşımacılık Hizmetleri, Uçak Kiralama ve Kapıdan Kapıya Lojistik Çözümleri havayolu taşımacılığında bulunmaktadır.
Demiryolu Taşımacılığı:

Batı ve Orta Avrupa, Balkanlar, Orta Doğu ve CIS ülkeleri ile Türkiye arasındaki koridorda Demiryolu Taşımacılığı Çözümleri, İhtiyaca göre 4 akslı vagonlardan, Platform ve Habis tipi vagonlara kadar geniş yelpazede vagon temini, Blok Trenle Servis İmkanı, Tarifeli Kalkışlar, Güvenilir Teslimat Süreleri, Avrupa bağlantılı Rusya, Baltık Ülkeleri ve BDT Ülkelerine Taşımacılık Hizmetleri, Açık ve Kapalı Vagon, “Shippersown” ve “Railway owned” Konteyner Taşıma, Yurtiçinde Demiryolu Bağlantılı Liman-Fabrika Taşımaları alanında da servis vermektedir.

Intermodal Taşımacılık:

Emniyet, Güvenilirlik ve Yüksek Güvenlik, Ekolojik Taşıma, Kara Taşımacılığına Göre Daha Düşük Kaza Riski, Düşük Taşıma Maliyetleri, 30 Tona Kadar Yükleme İmkanı gibi de hizmetleri mevcuttur.

 Horoz Lojistik, DH Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. ile iş birliği içinde bulunan bütün sigorta şirketleri ile çalışmaktadır. Elementer Sigortalar, Sağlık, Hayat, BES ve Kredi Sigortaları konularında hizmet vermektedir.

Horoz Lojistik Takip İletişim bilgileri

Telefon: (0 212) 456 10 00

Adres: Mahmutbey Mahallesi Taşocağı Yolu Özlem Sokak, Kısık Plaza Kat:1 NO:6 Bağcılar İSTANBUL

Çağrı Merkezi: 0850 202 3 350

 

Horoz Lojistik Kargo Takip İçin 2 Yorum Var

  1. Yusuf Balcıoğlu 27 Aralık 2016 @ 18:19

    kargoyu iade edeli 2 hafta oldu hala urun iade edilmemiş kargo takipten bakıyodum şimdi onuda göremiyorum 50 km yolu yuruyerek götursem en az 20 kere iade etmiştim şimdi misyonunuz ve vizyonunuzu yazmışsınız okudum gerçekten bunlara uyduğunuzu bana nasıl kanıtlayabilirsiniz ?

  2. kargo takip etmeye çalışıyorum ,ama sadece çıkış var nerede olduğu belli değil ,o zaman takip için niye bu sayfayı açtınız

Yorum Yapın

Sitemizin herhangi bir kargo firması ile bağı yoktur. Bilgilendirmelerimiz resmi ve bağlayıcı değildir. Lütfen kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız. E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*