Hobbyking Kargo Takip


Hobbyking kaliteli ve uygun teknoloji ürünlerin adresidir. Lipo piller, 3D yazıcılar ve parçaları, RC ( radyo kontrollü ) modeller, arduino kontrolü-PID vs gibi ürünler, bisiklet,motosiklet,otomobil parçaları gibi bir çok üründen satışı bulunmaktadır. Uygun kargo koşulları ile de istediğiniz adrese teslim almanı mümkündür. Yapmanız gereken istediğiniz ürünü belirlemektir. Hobbyking Kargo Takip sayfamız ile de ürününüzün hangi kargo aşamasında olduğunu öğrenebilmeniz mümkündür.

Hobbyking, Hong Kong’ ta kurulmuş ve Dünya’ nın bir çok farklı şehrine yayılmıştır. Bunların içinde Türkiye’de bulunmaktadır. Ürünleriniz PTT kargo güvencesi ile belirtmiş olduğunuz adres ortalama 7 ile 12 gün arasında teslim olmaktadır. Kargo ücretleriniz ise almış olduğunuz ürüne göre değişiklik göstermektedir. Kargo hizmet bedeli siparişinizin boyutuna, ağırlığına göre değişiklik göstermektedirler. Eğer ürününüzü kısa sürede elimde olsun diyorsanız, TNT veya DHL gibi kargo firmalarından ürününüzü almanız mümkündür.  İstediğiniz ürün Avrupa depolarında bulunan ürünlerde ise kargo hizmet bedeli biraz daha uygun şekilde olur. Ayrıca şunu da belirtmen gerekirse 75€ ve üzeri yapacağınız alışverişlerinizde gümrük vergisi ödemeniz gerekmektedir. Vergi oranı ortalama toplam fiyatın %20’si olarak hesaplanmaktadır.

Hobbyking Kargo Takip Sorgulama

Aşağıyı tıklayarak kargonuzun hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz.

Hobbyking

Ürünlerimi nasıl sipariş verebilirim?

Hobbyking sayfasından ürünlerinizin sipariş vermeniz mümkündür.

Ürünlerimi nasıl takip edebilirim ?

Ürünlerinizin hangi kargo aşamasında olduğunu Hobbyking kargo takip ile öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda hobby sayfasından öğrenmeniz mümküdür.

Kargo hizmet bedeli nasıl hesaplanır?

Kargo hizmet bedeliniz aldığınız ürünün boyutlarına göre değişim göstermektedir.

 

Ürünümü hangi kargo firması ile belirtiğim adrese teslim alabilirim?

Ürünleriniz PTT kargo güvencesi ile belirtmiş olduğunuz adrese teslim olmaktadır. Eğer ürününüzü kısa sürede elimde olsun diyorsanız, TNT veya DHL gibi kargo firmalarından ürününüzü almanız mümkündür.

Ürünüm kaç gün içimde elimde olur?

Ortalama 7 ile 12 gün arasında belirtiğiniz adrese teslim alabilirsiniz.

Ürünlerimde vergi oranım ne kadardır?

75€ ve üzeri yapacağınız alışverişlerinizde gümrük vergisi ödemeniz gerekmektedir. Vergi oranı ortalama toplam fiyatın %20’si olarak hesaplanmaktadır.

Ürünüm eksik, hatalı geldi,ne yapmalıyım?

Ürününüz eksik ve hatalı gelirse kesinlikle paketi atmayınız. Ürününüzün kilosunu ölçünüz ve fotoğrafını çekiniz. Hobbyking ile iletişime geçerek ürününüzün açık bir şekilde sorununuzu bildiriniz.

İYİ ALIŞVERİŞLER…

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın

Sitemizin herhangi bir kargo firması ile bağı yoktur. Bilgilendirmelerimiz resmi ve bağlayıcı değildir. Lütfen kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız. E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*