Clubboon Kargo Takip


Clubboon, kadın kıyafetleri, ayakkabı , çanta, erkek, kozmetik gibi bir çok ürün kategorilerine sahiptir. Her kategori de bir çok çeşitli ürünü barındıran olan Clubboon, zevkinize göre her tarzda ürünü bulmanıza olanak sağlamıştır. Hem de tarz ürünlerinizi uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Olmadık zamanlar da yaptığı kampanyalar ile bir çok parça ürünü daha uygun fiyatlara almanız mümkündür. Siz müşterilerine online olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Bu sayede bilgisayar karşısında rahatlıkla alışveriş yapabilir, bunun yanında arkadaşlarınıza da hediye alabilirsiniz. Sadece yapmanız gereken ürünü beğenmenizdir. Aynı zamanda Clubboon kargo takip ile ürünlerinizi takip etme şansına da sahipsiniz. Bunu da sayfamızdan gerçekleştirebilirsiniz.

Clubboon’ dan online olarak aldığınız ürünlerinizi bulunduğunuz konuma göre teslim süreleri farklılık göstermektedir. Teslim süreleri 1 ile 7 gün arasında değişkenlik göstererek elinize ulaşmaktadır. Ürününüzün durumu hakkında mail olarak size iletilmekte ve bilgilendirme yapılmaya çalışılmaktadır. Ürününüz Aras kargo güvencesi ile teslim edilmektedir. Gönül rahatlığı ile ürünlerinizi almanız mümkündür. Ayrıca Aras kargo takip numaranız ile ürününüzün nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Clubbon Kargo Takip Sorgulama

 Aras Kargo firması ile gönderilen siparişlerinizi aşağıyı tıklayarak sorgulayabilirsiniz.

aras-kargo-takip-tikla

Siparişleriniz için Bilmeniz Gereken Sorular

Ürünüm kaç günde hazırlanır?

En geç 1 ile 7 gün içinde siparişiniz hazırlanır.

Ürünlerimin durumunu nasıl öğrenebilirim?

Ürünlerinizi Clubboon Kargo Takip ile hangi kargo aşamasında olduğunu öğrenebilirsiniz.

Clubboon hangi kargo şirketleri ile çalışmaktadır?

Aras Kargo ile belirtiğiniz adrese ürünleriniz gelmektedir.

Kargo hangi gün ve saat aralığında teslim olur?

Aras Kargo hafta içi 09:00 ile 18:00 arasında çalışmaktadır. Yoğunluğa göre akşam 19:30’a kadarda kargo teslimi mevcuttur. Hafta sonu ve resmi günlerde ürün teslimatı mevcut değildir.

ürünü alır iken belirttiğim adresi değiştirmem mümkün müdür?

Ürününüz kargoya teslim olduktan sonra belirtiğiniz adrese değişim yapmanız mümkün değildir. Bu yüzden ürününüzü alır iken doğru bilgileri girmeniz önemlidir.

Kargom ne zaman elime ulaşır?

Ürününüz kargo firması ile dağıtıma çıktığında numaranıza SMS ile bilgilendirme yapılır. Belirlediğiniz adrese göre teslimatını 1 ile 7 gün arasında gerçekleşir.

Clubboon İletişi Bilgileri:

Adres: İstoç Toptancılar Çarşısı 15. Ada No: 85 Mahmutbey /Bağcılar, İstanbul, Türkiye

Müşteri Hizmetleri: 444 07 25

Tel: 0(212) 659 47 88

İYİ ALIŞVERİŞLER…

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın

Sitemizin herhangi bir kargo firması ile bağı yoktur. Bilgilendirmelerimiz resmi ve bağlayıcı değildir. Lütfen kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız. E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*