Çiçek Sepeti Kargo Takip


Türkiye’nin en popüler online çiçek satış firması Çiçek sepeti, Türkiye’nin her bir noktasına siparişlerinizi teslim etmektedir. Neredeyse her çeşit çiçeğe ulaşabilmenizi sağlamaktadır. Erkeklerin kurtarıcısı bayanların ise en güzel hediye aldıkları yer olarak da bilinmektedir. Kolayca ulaşımını sağlamak içinde kargo takiplerinizi bizzat kendisi takip etmektedir.  Çiçek sepeti kargo takip ile de çiçeğinizin nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Çiçek sepeti üzerinden yaptığınız alışverişlerinizde belirtiğiniz adres il içinde bulunuyor ise kargo ücretin sipariş fiyatına dairdir. Eğer il dışında ise uygun miktarda kargo ücreti alınmaktadır. Belirtmiş olduğu illerde çiçeğiniz  gün içinde teslim kolaylığı sağlamaktadır. Çiçeğiniz teslim edildikten sonra telefonunuza bilgi mesajı gönderilmektedir. Eğer belirtilen illerin dışında ise 1 ile 6 gün arasında değişim göstermektedir. Ödemelerinizi kredi kartı, banka kartı, telefonda kredi kartı, havale, PayPal, GarantiPay, BKM express ile yapabilme seçeneği sağlamaktadır.

Çiçek Sepeti Kargo Takip Sorgulama

Çiçek sepeti

Siparişime Nakliye Hizmet Bedeli Dahil midir?

İl içi nakliye hizmet bedeli dahil değildir. İl dışında belirtilen adresin konumuna değişiklik göstermektedir.

Siparişlerim Hangi Saatlerde Teslim Edilir?

Aynı gün içerisinde 09:00 – 13:30, 09:00 – 18:00, 12:30 – 18:00 ve 18:00 – 22:30 saat dilimleri arasında teslimat yapılan iller: İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Aydın, Afyon, Muğla, Denizli, Edirne, Edirne, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, Kuşadası, Bodrum, Kayseri, Kocaeli, Konya, Manisa, Mersin, Nevşehir, Uşak, Samsun, Sakarya, Tekirdağ, Trabzon

Aynı gün içerisinde 09:00 – 18:00 saat dilimi arasında teslimat yapılan iller: Adıyaman, Ağrı, Aksaray, Ardahan, Artvin, Bartın, Bolu, Balıkesir, Çorum, Düzce, Elazığ, Erzurum, Isparta, Gümüşhane, Çanakkale, Hakkari, Erzurum, Kırıkkale, Kırklareli, Yalova, Sinop, Kastamonu, Amasya, Antalya, Isparta, K.Maraş, Karabük, Kütahya, Malatya, Ordu, Rize, Sivas, Şanlıurfa, Zonguldak, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Burdur, Erzincan, Iğdır, Karaman, Kars, Kırşehir, Mardin, Muş, Niğde, Osmaniye, Siirt, Şırnak, Tokat, Tunceli, Van, Yozgat.

Belirtilen saatler sonrasında da vereceğiniz siparişinizin aynı gün içerisinde teslim edilebilirliği hakkında 444 00 79 numaralı hattımızdan bize ulaşarak Müşteri Temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Ödeme Yapıldıktan Sonra Bilgilendirme Mesajı Gönderilecek midir?

Ürününüzün onayı ile birlikte e-mail veya SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.

Ürünümüm Durumunu Nasıl Takip Edebilirim?

Çiçek Sepeti Kargo Takip ile siparişlerinizin nerede olduğunu kontrol edebilirsiniz. Aynı zamanda Çiçek sepeti takip sayfasından veya 444 00 79 arayarak takip etme işlemeni gerçekleştirmek mümkündür.

Yanlış Ödemeleri Nasıl Düzeltebiliriz?

Yanlış ödemeyi Çiçek sepetini arayarak bilgilendirmeniz gerekmektedir. 3 iş günü içinde yanlış ödeme hesabınıza yansıtılır.
ÇİÇEK SEPETİ İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Esentepe Mahallesi, Büyükdere Caddesi. Ecza Sokak, Safter İş Merkezi No:6 Şişli/İstanbul

Tel 1: 0850 222 00 79

Tel 2: 0212 391 00 10

Fax: 0212 269 24 00

İYİ ALIŞVERİŞLER…

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın

Sitemizin herhangi bir kargo firması ile bağı yoktur. Bilgilendirmelerimiz resmi ve bağlayıcı değildir. Lütfen kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız. E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*