Buyincoins Kargo Takip


Buyincoins bir çok teknoloji ürününü uygun fiyatlara bulabileceğiniz online alışveriş adresiniz.  Bilgisayar, elektronik, telefon, araba aksesuarları  gibi teknolojik aletlerin yanında aynı zamanda ev, kişisel bakım gibi bir çok ihtiyaçlarınızı bulabilirsiniz. Kaliteli ürünleri ve uygun fiyatları ile siz müşterilerine hizmet sağlamaktadır. Yurtiçinde bulamadığınız bir çok ürünü de Buyincoins bulmanız mümkündür. Aynı zamanda düşük kargo ücretleri ile de diğer yurtiçi ve yurtdışı online alışveriş markalarınıdan daha cazip hale gelmiştir. Almış olduğunuz ürünlerinizi Buyincoins Kargo Takip ile takip edebilirsiniz.

Buyincoins aldığınız ürünlerinizi Air Mail, Air Mail kargo takip numaralı ve EMS Standart Ekspress Mail ile ürünlerinizi belirtiğiniz adresten alabilirsiniz. Eğer ürününüzü Air Mail kargo takip numaralı seçenekten aldıysanız, ücretleriniz 30 dolar altında ise 1.69 dolar kargo ücreti ödenmektedir. Eğer 30 dolar ve üzerinde ise kargo ücretsizdir.  EMS Standart Ekspress ise hızlı kargo tercihidir. Bu kargo firmasında ise ürünün boyuna ağırlığına göre ücretlendirme yapılmıştır. 15 ile 20 gün arasında kargolarınızı belirtiğiniz adrese alabilirsiniz.

Aldığım ürünler hangi kargo şirketi aracılığı ile elime ulaşır?

Buyincoins, Air Mail ve EMS Standart Ekspress Mail kargoları ile iş birliği içinde çalışmaktadır.

Aldığım ürünler ne zaman elime ulaşır?

Aldığınız ürünler 15 ile 20 gün arasında elinize ulaşmış olur. Bu süre il merkezi, ilçe ve belde gibi yerlerde ile değişiklik gösterebilir. Ürününüz yurt dışından geldiği için gecikmeler yaşanabilir. Bunu da göz önünde bulundurarak siparişinizi yapmanızda fayda vardır.

Haftasonu ve resmi tatil günlerinde teslimat yapılıyor mu?

Haftasonu ve resmi tatillerde teslimat yapılmamaktadır. Bunu

Siparişlerimi nasıl takip edebilirim?

Aldığınız ürünleriniz Air Mail kargo takip numaralı ise kargonuzun hangi aşamada olduğunu öğrenmeniz mümkündür. Aynı zamanda Buyincoins Kargo Takip sayfamız kargo takip numaranız  ile de öğrenmeniz mümkündür.

Kargo hizmet bedeli ne kadardır?

Air Mail kargo takip numaralı seçenekten aldıysanız, ücretleriniz 30 dolar altında ise 1.69 dolar kargo ücreti ödenmektedir. Eğer 30 dolar ve üzerinde ise kargo ücretsizdir. EMS Standart Ekspress ise hızlı kargo tercihidir. Bu kargo firmasında ise ürünün boyuna ağırlığına göre ücretlendirme yapılmıştır.

İYİ ALIŞVERİŞLER…

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın

Sitemizin herhangi bir kargo firması ile bağı yoktur. Bilgilendirmelerimiz resmi ve bağlayıcı değildir. Lütfen kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız. E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*