Bimeks Kargo Takip


Günümüz Türkiye’sinin 60 şehrine yayılmış 140 mağazasıyla müşterilerine hizmet vermektedir. Bilgi teknojileri, dijital yaşam, kişisel bakım, oyun ve eğlence, ev teknolojileri, beyaz eşya, aksesuar ve araç teknolojileri alanlarında ihtiyaç duyduğu bir çok dayanıklı tüketim ürününün satışını yapmaktadır. Ürün kalitesi ve garantisini en çok önem veren kuruluşlardı biri olarak, ürün ulaşımında da aynı titizliği göstermektedir. Bimeks kargo takip ile kargolarınızı takip etme şansına sahipsiniz. Tek bilmeniz gereken Yurtiçi kargo takip numaranızdır.

Bimeks Kargo Takip Sorgulama

Bimeks, Yurtiçi Kargo şirketiyle anlaşmalı olarak çalışmaktadır. Siparişinizi Bimeks kargo takip numaranız ile Yurtiçi kargo takip sayfamızdan sorgulayabilirsiniz.  Kargo ücretin ürün durumuna, gönderim yerine, hizmet süresine göre değişmektedir. Yani belli bir ücret limiti bulunmamaktadır.  Belirtiğiniz adres İstanbulda ise 2 gün, İstanbul ve çevresinde ise 2-3 gün için ürününüz teslim olmaktadır. Ön siparişleriniz de ise  7 – 10 gün içinde teslim edilecektir.

Yurtiçi Kargo firması ile gönderilen siparişlerinizi aşağıyı tıklayarak sorgulayabilirsiniz.

Bimeks Kargo Takip

Online Siparişlerimde Kargo Ücreti Alınıyor mu?

Kargo ücretin ürün durumuna, gönderim yerine, hizmet süresine göre değişmektedir.

Siparişimin Nerede Olduğunu Nasıl Kontrol Edebilirim?

Siparişinizin Bimeks Kargo Takip sayfamızdan nerde olduğunu kontrol edebilirsiniz.

Siparişim Hangi Kargo Firmasından teslim alacağım?

Siparişlerinizde  Yurtiçi Kargo firması ile çalışılmaktadır.

Yurtdışına veya Kıbrıs’a Sipariş Gönderiliyor mu?

Sadece Türkiye içinde ürün teslimi yapılmaktadır.

Siparişlerim Kargo Şubesinden veya Mağazadan Teslim Alınabilir mi?

Kargo şubelerinden veya mağazalardan siparişleriniz teslimi yoktur. Sadece belirtiğiniz adrese teslim yapılmaktadır.

Siparişlerim Belirtilen Adresimde Bulunan Kişilere  Teslim Edilebilir mi?

Sadece birinci derece yakınına teslim edilir.

Online alışveriş ile aldığım siparişlerim ne kadar sürede alabilirim?

Siparişlerim onaylandıktan sonra 1 – 12 saat arasında işleme alınır. Belirtiğiniz adres İstanbulda ise 2 gün, İstanbul ve çevresinde ise 2-3 gün için ürününüz teslim olmaktadır. Resmi tatilerde kargo firmamız çalışmadığı için siparişiz teslimi gerçekleşemez.

İnternet ile verdiğim ön siparişlerim ne kadar sürede temin edebilirim?

Ön siparişler 7 – 10 gün içinde aksi belirtilmedikçe teslim edilmektedir.

Kargoya verilen siparişimi ne zaman teslim alırım?

Ürünlerin size ulaşması hava ve yol durumlarına göre değişiklik göstermektedir.  Bu süre çevre illerde 1 veya 2 gün, genel itibari ile 2 veya 3 gündür.

Siparişim kargoda kaybolursa ne yapmalıyım?

 Siparişinizin kaybolduğun yada size ulaşmadığından eminseniz Bimeks müşteri hizmetlerini ( 0850 222 50 22) arayarak ürün hakkında bilgi öğrenebilirsiniz. Eğer teslimat kargo firmasından kaynaklı ise yeni bir ürün belirtiğiniz adrese gönderilir. Eğer ürüne Bimeks stoklarında mevcut değil ise, paranız en kısa sürede iade edilir.

Siparişim kargoda hasar görür ise ne yapmalıyım?

Teslim sırasında paketi kargo görevlisinin yanında açıp kontrol etmelisiniz. Ürününüzde bir eksik veya bir sorun varsa kesinlikle teslim almayınız. Ürünün kutudan kırık ya da hasarlı çıkması durumunda kargo sorumlusundan tutanak tutmasını isteyerek; durumu 0850 222 50 22 nolu telefona bildirmenizi rica ederiz.

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın

Sitemizin herhangi bir kargo firması ile bağı yoktur. Bilgilendirmelerimiz resmi ve bağlayıcı değildir. Lütfen kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız. E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*